0

موراتا: انتظار داشتم بیشتر از اینها بازی کنم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

موراتا: انتظار داشتم بیشتر از اینها بازی کنم
یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  7:26 PM

آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید مدعی شد که انتظار داشته پس از بازگشت به رئال، بیش از این به میدان برود و از همین رو آینده اش در این تیم نامشخص است.

 

به گزارش "ورزش سه"، رئال در تابستان سال گذشته با فعال کردن بند بازگشتی موراتا موفق شد این بازیکن را از یوونتوس به خدمت بگیرد. با وجود عملکرد درخشان در طول فصل، موراتا کمتر به بازی گرفته شده و او به همین خاطر از شرایطش در رئال ناراضی است.

 

او گفت:" آیا انتظار داشتم که بیشتر بازی کنم؟ قطعا ولی من هر موقع که مربی از من بخواهد آماده کمک به تیم هستم و این مهم ترین چیز است. دوست دارم در هر دقیقه از هر بازی تلاش کنم، مثل همه. همیشه دوست دارم به زمین بروم و گلزنی کنم و از این هم مطلعم که گاهی این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

 موراتا: انتظار داشتم بیشتر از اینها بازی کنم

 

 

به دستاوردهای شخصی خودم فکر نمی‌کنم، می‌خواهم لالیگا و چمپیونزلیگ را ببرم، مثل تمامی بازیکنان تیم. کار دشواری تا پایان فصل پیش روی ماست ولی اگر تمامی بازی ها را ببریم، قهرمان دو جام خواهیم بود."

 

موراتا درباره مقایسه اش با بنزما گفت:" این موضوعی است که دیگران باید راجع به آن صحبت کنند نه من. برایم مهم نیست که بیش از هم تیمی هایم گل می‌زنم، فقط می‌خواهم گل بزنم و تا به اینجا 20 گل زده ام که آمار خوبی است."

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها