0

رحمتی و اولین کلین شیت سال مقابل سپاهان؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رحمتی و اولین کلین شیت سال مقابل سپاهان؟
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  4:52 PM

در بازی رفت با سپاهان در نقش جهان بود که اختلافات سرمربی و کاپیتان استقلال علنی شد و برای هفته ها موضوع ماندن و یارفتن رحمتی در نیم فصل سوژه اردوی این تیم بود.

 

به گزارش "ورزش سه"، نیم فصل اول لیگ برتر برای استقلالی ها پر بود از اتفاقات غیر منتظره که یکی از مهمترین این اتفاقات علنی شدن اختلاف عمیق میان سرمربی و کاپیتان آن هم در آستانه یکی از حساس ترین بازی های فصل بود. نیمکت نشینی مهدی رحمتی در مصاف با سپاهان تشنه برد در نقش جهان و سود بردن از گلری جوان و همواره نیمکت نشین مثل سیدحسین حسینی استارت حواشی را زد که برای مدت ها اردوی استقلال را تحت الشعاع خود قرارداد.


علیرضا منصوریان که به خاطر نتایج ضعیف به شدت تحت فشار بود در تصمیمی جنجالی قید استفاده از مهدی رحمتی را زد تا گلر و کاپیتان باتجربه که چند هفته ای بود نمایش ضعیفی ارائه می داد را با شوک بزرگی روبرو کند ، تصمیمی که تا  آستانه کنار گذاشتن این دروازه بان نیز پیش رفت اما سرانجام هر دو طرف با هم کنار آمدند تا چهره ای دیگر از استقلال را در نیم فصل دوم لیگ برتر نشان بدهند.

 

 رحمتی و اولین کلین شیت سال مقابل سپاهان؟


رحمتی هفته قبل گل عجیبی در مصاف با پدیده در مشهد دریافت کرد فردا بعد از گذشت نیم فصل از اتفاقات پر سرو صدای اصفهان یک بار دیگر به سپاهان می رسد با این تفاوت که این بار حضورش در ترکیب اصلی استقلال تضمین شده و دیگر ترسی از بابت نیمکت نشینی ندارد.کاپیتان استقلالی ها بعد از این که در تمام بازی های سال 96 دروازه اش به روی رقبا باز شد حالا انگیزه های زیادی دارد  تا در دوئل حساس با سپاهان اولین کلین شیت خود در سال جدید را به ثبت برساند تا به این شکل خاطرات تلخ بای رفت را از اذهان پاک کند چون کلین شیت او می تواند نایب قهرمانی استقلال را تا حدود زیادی تضمین کند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها