0

ایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟

 
mty1378
mty1378
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1394 
تعداد پست ها : 7351
محل سکونت : اصفهان

ایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟
سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  4:10 PM

ایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟

ایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟

آیا از اینکه آدرس ایمیل خود را به سایت های مختلف بدهید خسته شدید ه اید؟ آیا حوصله تان از اسپم ها (Spams) و تبلیغاتی که سال هاست برای شما می آید سر رفته است؟

شما نیاز به ساختن یک ایمیل موقت دارید.

سا یت هایی که سرویس ایمیل موقت به شما ارائه می دهند در واقع این امکان را به شما می دهند که در مواردی که شما نیاز دارید در جایی ثبت نام کنید (Register) ولی نگران هستید که آن سایت ایمیل شما را به اسپم های یا سایت های تبلیغاتی بدهد ، ایمیل موقت (Disposable Email Address) بسازید. بنابراین می توانید از دست تبلیغات وSpams  و هرچیزی اضافی که به آن نیاز ندارید در امان باشید.

سرویس های ایمیل موقت:

Mailnator

سرویس میل نیتور (Mailnator) اعلام کرد که شما می توانید ایمیلی بسازید که قصد دارید تنها یک بار از آن استفاده کنید و برای ثبت نام کردن در جایی به آن نیاز دارید. تصور کنید می خواهید در سایتی با این آدرس   Hhosseini1989@mailnator ثبت نام می کنید، این آدرس ایمیل را در درون کادری که در صفحه اصلی سایت mailnator  وجود دارد تایپ می کنید و یک inbox  در سایت mailnator برای شما ساخته می شود. که تمام اسپم ها و تبلیغات احتمالی که ممکن  است از آن وب سایت دریافت کنید به این inbox  خواهد رفت و به آدرس ایمیل اصلی شما نخواهد رفت. ایمیل های غیر ضروری که به این inbox  می آیند بعد از چند ساغت به طور خودکار حذف خواهند شد و این آدرس ایمیل نیز بعد از مدتی حذف خواهد شد. البته وب سایت هایی مانند فیس بوک شاید این گونه آدرس ایمیل ها را نپذیرند.ایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟

GuerrillaMail

در حالی که از نظر تکنیکال این آدرس ها موقتی هستند، اما ایمیل آدرسی که این سرویس GuerrillaMail برای شما می سازد هیچگاه منقضی نمی شود. این سرویس ایمیل ها را دریافت می کند و آن ها را بعد از یک ساعت آن ها را پاک می کند، صرفه نظر از این که خوانده شده باشند یا نه. با این سرویس حتی می توانید ایمیل ارسال (send) کنید و فایل هایی تا حجم 150 مگا بایت بچسبانید (Attach) کنید. این وب سایت همچنین، برای سیستم عامل اندروید (Android) اپلیکیشنی طراحی کرده.

 ایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟

 

10 Minutes email

این سرویس به شما اجازه نمی دهد آدرس ایمیل را با اسم خود بسازید تما ویژگی آن در ساده بودن استفاده از آن می باشد. به محض اینکه شما وارد این سایت می شوید یک ایمیل آدرس ساخته شده در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آن استفاده کنید و بعد از 10 دقیقه منثضی می شود. برای تمدید اعتبار ایمیل آدرس موقتی خود می توانید از لینکی که زیر ایمیل شما قرار دارد استفاده کنید. علاوه بر این در قسمت inbox  شما تنظیمات اضافی نیز وجو دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. این یک سرویس ایمیل موقت فوق سریع می باشد که یه محض ورود به سایت به شما یک ایمیل موقت می دهد و شاید همان سرویسی باشد که به دنبال آن می گردیدایمیل موقت چیست؟ و چگونه یک ایمیل موقت بسازیم؟

با استفاده از این سرویس ها ی ایمیل موقت، به راحتی می توانید ایمیل اصلی خود را گزند اسپم ها و تبلیغات و به طور کلی هر ایمیلی که مزاحم شماست و به آن نیازی ندارید حفظ کنید.

تشکرات از این پست
siryahya ravabet_rasekhoon reza313 ehsan007060 fatemehza nargesza hossein_1378 unknown nazaninfatemeh mamadbayat shayesteh2000 3talari
دسترسی سریع به انجمن ها