0

اگر مدافعان حرم نبودند نه خبری از امنیت بود و نه تریبونی برای کوبیدنشان!

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

اگر مدافعان حرم نبودند نه خبری از امنیت بود و نه تریبونی برای کوبیدنشان!
یک شنبه 10 اردیبهشت 1396  8:14 PM

 

خبرگزاری فارس: جای تأسف است که مجاهدت‌های مردان بی‌ادعا را زیر سؤال می‌برید/ اگر مدافعان حرم نبودند نه خبری از امنیت بود و نه تریبونی برای کوبیدنشان!

پس از انتشار صحبت های غلامحسین کرباسچی علیه مدافعان حرم در افتتاح ستاد انتخاباتی روحانی در اصفهان، حسن شمشادی خبرنگار کشورمان که چندین سال در جبهه های مقاومت وظیفه گزارش رشادت های مدافعان حرم را داشت، به شدت واکنش نشان داد.

وی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

جناب آقای غلامحسین کرباسچی

سلام علیکم‌

بخش کوتاهی از سخنان جنابعالی در آیین افتتاح ستاد انتخابات یکی از نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری را در یک استان شنیدم.

متاسف شدم از اینکه بعد از شش سال از جنگ جهانی در سوریه و ظهور و بروز داعش در شام و عراق و تهدیدهای مستقیم و غیر مستقیم آنها و دیگر تروریست ها و حامیان پیدا و پنهانشان، علیه امنیت ملی کشورمان؛ با سخنانتان در تیم مقابل توپ می زنید و آتش دهانه سلاح کلامتان بیش از آن که علیه دشمنان نظام و این مردم باشد؛ علیه مدافعان امنیت ملی مان و مدافعان حرم گرفته شده است.

جای بسی تاسف است که اینگونه مجاهدت های مردان مرد جبهه ایثار و شهادت را که بی ادعا و بدون چشم داشت به پست و مقام، در خط اول مبارزه و نبرد با خونخوارترین تروریست های روی زمین هستند، زیر سوال می برید و دل خانواده های شهدای مدافع حرم را که خون است، بیش از پیش بدرد می آورید.

براستی بازی های سیاسی و جناحی و طرفداری از این و ان؛ و چند روزه دنیا؛ چقدر می ارزد؛ که بخاطر ان شمشیر کلامتان را اینگونه بی محابا بر ضد کسانی به کار می برید؛ که اگر نبودند، الان نه خبری از این امنیت بود و نه میزی و تریبونی برای کوبیدنشان !

جناب کرباسچی بزرگوار

می توان به هر سلیقه سیاسی و جریان و گروه متمایل بود؛ و از صفر تا صد همه اقدامات درست و نادرست آنان تمام قد؛ دفاع کرد، اما حمله اینگونه به مدافعان امنیت من و شما که باعث رنجش دل خانواده های شهدای مدافع حرم می شود، شیوه ای بسیار ناپسند، زشت، غیر اخلاقی و ناجوانمردانه است .

امید که لااقل در این یک مساله، اصلاح روش و کلام فرمایید و از مدافعان بی ادعای حرم، و خانواده های شهدایشان، صمیمانه عذر بخواهید، باشد که دستگیرتان و دستگیرمان باشند، در یوم الحسابی که بس نزدیک است .

 

 

شمشادی در پست دیگری با انتشار تصویر زیر نوشت:

اگر مدافعان حرم نبودند نه خبری از امنیت بود و نه تریبونی برای کوبیدنشان!

 

لطف کنید پیش از انکه از مدافعان حرم و مدافعان امنیت ملی و شهدای مدافع حرم سخن بگویید؛ این عکس را در اتاق کار یا منزل های اشرافی و مجلل و انچنانی تان، قاب کنید و هر روز و هر ساعت به ان بنگرید؛ و بعد دهان بگشایید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها