0

انریکه: یک دقیقه از بازی های رئال را هم نمی بینم

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

انریکه: یک دقیقه از بازی های رئال را هم نمی بینم
پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396  4:11 PM

بارسلونا امشب در نوکمپ جشنواره ای از گل به پا کرد و موفق شد 7-1 بر اوساسونا غلبه کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، بارسا که با برتری مقابل رئال به صدر لالیگا رسیده بود، امشب توانست جایگاه خود را حفظ کرده و به انتظار نتیجه بازی رئال و دپورتیوو بنشیند.

 

 

 انریکه: یک دقیقه از بازی های رئال را هم نمی بینم

 

 

انریکه در پایان بازی گفت:« می توانم بگویم که بازی کاملی ارائه دادیم. در ابتدا اوساسونا تمام فضاهای خالی را بسته بود ولی با صبوری و به چرخش در آوردن توپ در تمام نقاط زمین، توانستیم خلق موقعیت کرده و وقتی مسی را هم داشته باشید که دیگر کارتان راحت تر خواهد شد.

نیمه دوم وقتی گل خوردیم و نتیجه 2-1 شد، کمی نگران شدیم ولی بازیکنان ثابت کردند که شایسته کسب نتیجه ای پرگل هستیم و در نهایت اوضاع به سود ما پیش رفت.»

 

دبل آندره گومس:« بارها گفته ام که او بازیکن بسیار باکیفیتی است. این 30 درصد توان اوست و تصور کنید اگر 100 درصد توانایی هایش را بروز دهد، چه خواهد شد. گومس فقط باید از لحاظ ذهنی پیشرفت کند.»

 

اولین گل ماسکرانو برای بارسا:« برای او به صورت ویژه ای خوشحال شدم. عملکرد او در تمام سال هایی که برای بارسا بازی کرده خارق العاده بوده و فقط همین یک گل را کم داشت. پنالتی که شد، هواداران خواستند ماسکرانو ضربه بزند و فکر می کنم ضربه او هم فوق العاده بود.»

 

دپورتیوو-رئال:« حتی یک دقیقه از بازی های باقیمانده رئال را هم نخواهم دید.»

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها