0

طاهری: رفتار و الفاظ دایی هم خواست خداست؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

طاهری: رفتار و الفاظ دایی هم خواست خداست؟
شنبه 11 دی 1395  5:34 PM

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: رفتار و اخلاق دایی با افتخاراتی که باعث شده وی لقب اسطوره را با خود به یدک بکشد، تفاوت های فاحشی دارد.

طاهری: رفتار و الفاظ دایی هم خواست خداست؟

 

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از پایگاه خبری سپاهان محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد صحبت های علی دایی که صعود نفت به جام حذفی را کار خدا دانسته بود، گفت: علی دایی اعتقاد دارد که کار خدا بود که پنالتی سپاهان به گل تبدیل نشود. من از ایشان سئوال دارم رفتارهایش در کنار زمین و بسیاری از الفاظی که از دهانشان بیرون می آید هم مطابق با خواسته های خدا است؟

وی ادامه داد: اینکه هر موقع موضوعی به نفع ما می شود، بگوئیم کار خدا بوده و خدا طرفدار ماست و علیه طرف مقابل، کار جالبی نیست.  

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهار داشت: امیدوارم رفتار علی دایی در مستطیل سبز الگو قرار نگیرد که این مسئله بسیار مخرب و زیانبار خواهد بود.

محسن طاهری در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از رویه برنامه ورزش و مردم گفت:  واقعا جای تاسف دارد که تریبون صدا و سیما به طور یکطرفه در اختیار افراد قرار می گیرد. بهرام شفیع و علی دایی دقایقی زیاد  یک طرفه علیه فولاد مبارکه سپاهان صحبت می کنند و فردی از باشگاه  فولاد مبارکه سپاهان در خصوص این موضوعات  و صحبت های آنان به برنامه دعوت نمی شوند که این مسئله مورد گلایه و انتقاد مسئولان و هواداران  باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرار گرفته است. ما برخود لازم می دانیم تا از مدیران صدا و سیما علت این نوع جانبداری آقای شفیع که از مجریان باسابقه می باشد را جویا شویم تا هشدارهای لازم را به مجری و تهیه کننده این برنامه ابلاغ نمایند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها