0

مردان گل لیگ دسته یک در پایان دور رفت

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

مردان گل لیگ دسته یک در پایان دور رفت
پنج شنبه 25 آذر 1395  2:22 PM

در دیدار مهیج و دیدنی تیم های شمالی نساجی و سپیدرود که با برتری 1-2 نساجی به پایان رسید ، محمد عباس زاده و سهیل حق شناس ؛ بازیکنان نام آشنای دو تیم زننده گل های بازی بودند.

مردان گل لیگ دسته یک در پایان دور رفت

 

به گزارش "ورزش سه" در یکی از بازی های مهم هفته تیم صدرجدولی سپیدرود در خانه نساجی به مصاف این تیم رفت که در پایان تیم نساجی با دو گل محمد عباس زاده در مقابل تک گل سهیل حق شناس برابر تیم محبوب رشتی ها به برتری رسید. مهاجم اسبق پرسپولیس با دو گلی که امروز به ثمر رساند تعداد گل هایش را به 12 گل رساند. عباس زاده که پیش از این با پیراهن نساجی آقای گل لیگ یک شده بود در حال حاضر با 4 گل بیشتر نسبت به میربزرگی و صغیری ، صدرنشین مردان گل لیگ ازادگان است. 


سهیل حق شناس هم با گل امروزش 7 گله شد تا در رده سوم جای بگیرد. مس کرمان که هفته های متوالی در خط مساوی پیش می رفت امروز با درخشش و گل های مهدی دغاغله از سد تیم اکسین البرز عبور کرد تا دور رفت را با شیرینی پیروزی تمام کند و در کنار این برد پیشروی مهدی دغاغله در جدول گلزنان بود. مهاجم جنوبی مس که پیش از این 4 گله بود با دو گلی که امروز به تور دروازه اکسین دوخت 6 گله شده و به رده چهارم جدول گلزنان صعود کرد.به غیر از دو مهاجم اسبق پرسپولیس (عباس زاده و دغاغله) که هر کدام زننده دو گل برای تیم هایشان بودند ، مهدی قائدی و حجت اسلامی هم در پرگل ترین دیدار هفته بین ایران جوان و راه آهن که با نتیجه 0-5 به سود بوشهری ها به پایان رسید هر کدام دو گل به ثمر رساندند تا با 5 گل زده در رده پنجم جدول گل زنان قرار بگیرند.

 


12 گل
محمد عباس زاده (نساجی مازندران)

 

8 گل
اکبر صغیری (گل گهر سیرجان) 
امیر میربزرگی (اکسین البرز)

 

7 گل
سهیل حق شناس (سپیدرود رشت)

 

6 گل
مهدی دغاغله ( مس کرمان)
حمید کاظمی (خونه به خونه)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها