0

جباری؛ فرماندهی که منصوریان کم دارد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

جباری؛ فرماندهی که منصوریان کم دارد
دوشنبه 22 آذر 1395  1:06 PM

ستاره ایرانی به ترکیب الاهلی بازگشت آن هم بعد از هفته ها مصدومیت تا با پاس زیبای خود مانع شکستی دیگر برای تیمش باشد.

جباری؛ فرماندهی که منصوریان کم دارد

 

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی جباری فصل چندان خوبی را سپری نمی کند چون با بدشانسی در دو مقطع از ناحیه زانو آسیب دید و برای هفته های طولانی از ترکیب الاهلی دور ماند. حتی کار به جایی رسید که برخی رسانه ها از عدم تمایل باشگاه و سرمربی جدید برای حفظ ستاره ایرانی خبر دادند اما با رسیدن به فرم مطلوب یوسف آدم بالاجبار از شماره 8 ایرانی خود به عنوان بازیساز در میانه میدان سود برد تا حضور او و نمایش دل انگیزش در میانه میدان بار دیگر همه کارشناسان قطری را وادار به تعریف و تمجید از این بازیکن کند.

 

جباری؛ فرماندهی که منصوریان کم دارد


روزنامه الوطن در بخشی از گزارش خود پیرامون مصاف الاهلی و الشحانیه نوشت: «نمایش زیبای مجتبی جباری در کنار موبیلی طراوت خاصی به الاهلی داده بود اما این هنرنمایی ها نیز کافی نبود تا کابوس ناکامی های سبزپوشان از بین برود گرچه تنها نکته خوشایند ماجرا برای طرفداران و یوسف آدم بازگشت جباری به روزهای اوج بود». چه بسا اگر مجتبی جباری در این فصل دو بار مصدوم نمی شد الان الاهلی شرایط مطلوب تری داشت و همچنان در کورس قهرمانی بود درست مثل پنج هفته ابتدایی اما ...

 


شماره 8 این روزهای الاهلی اما همان بازیکنی بود که علیرضا منصوریان در ابتدای فصل روی بازگرداندنش به استقلال خیلی تلاش کرد ولی با تمدید قرارداد مجتبی با الاهلی همه برنامه های سرمربی جوان آبی ها نقش بر آب شد. آن روزها چون تکلیف جباری و منتظری با الاهلی مشخص نبود منصوریان آمادگی خود را برای بازگرداندن دو ستاره سابق استقلال اعلام کرد، اتفاقی که اگر رخ می داد قطعا می توانست به پیشرفت استقلال کمک کند چون با نمایشی که این تیم در هفته های اخیر نشان داده کاملا می توان پی برد که مجتبی جباری می توانست همان فرمانده ای باشد که منصوریان در میانه میدان به او نیاز داشت.

 

جباری؛ فرماندهی که منصوریان کم دارد


پلی میکر سال های نه چندان دور استقلال که در دو قهرمانی از سه قهرمانی تیمش در لیگ برتر نقش اصلی را ایفا کرد بدون شک از آن دست بازیکنانی است که در تیم فعلی جای خالی اش احساس می شود چون منصوریان چنین بازیکنی در اختیار ندارد تا نبض میانه میدان را به او بسپارد. بازیکنی خلاق، باهوش و بازیساز که هر پاسش بوی یک گل می دهد درست مثل پاس و حرکت خلاقانه ای که مقابل الشحانیه داشت و تیمش را از شکست فراری داد.


مسلما اگر فرصتی نصیب استقلالی ها و منصوریان شود آنها در نیم فصل از هر حربه ای سود خواهند برد تا مجتبی جباری یا یکی مثل او را به تیم شان اضافه کنند. بازیکنی که قابلیت تغییر سرنوشت بازی با هوش و ذکاوت بالای خود را داشته باشد و نقش فرماندهی را در میانه میدان استقلال به خوبی ایفا کند. نقشی که در فصل جاری کمتر در استقلال ایفا شده و این تیم بیشترین لطمه را از آن خورده است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها