0

برج فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران راه اندازی می شود

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

برج فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران راه اندازی می شود
یک شنبه 21 آذر 1395  7:49 PM

برج فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران راه اندازی می شود

 


مهر/ دکتر سید علی اصغر بهشتی در نشست خبری که امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، با بیان اینکه راه اندازی برج فناوری شرق تهران به تصویب هیات امنای دانشگاه علم و صنعت رسیده است، گفت: از آنجا که محل احداث این برج فناوری در خارج از مجموعه دانشگاه علم و صنعت پیش بینی شده است درحال گرفتن مجوز ساخت آن از طرف شهرداری تهران هستیم.


وی با بیان اینکه این برج قرار است در فضایی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع احداث شود، اظهار داشت: در این برج فناوری، شرکت های دانش بنیان خارج از دانشگاه واقع در منطقه شرق تهران مستقر می شوند.


بهشتی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۲۵ شرکت فناور در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت حضور دارند؛ همچنین در سال گذشته، چهار شرکت که به مرحله رشد رسیده بودند از این مرکز خارج و ۹ شرکت جدید پذیرش شدند که ۷ شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه موفق به گرفتن درجه دانش بنیان شده اند.


وی افزود: یکی از اهداف ما افزایش ۵ برابری ظرفیت پذیرش مرکز رشد است که برای دستیابی به این هدف، نیازمند توسعه فیزیکی کمی و کیفی و اصلاح برخی قوانین و مقررات هستیم.

 

بهشتی بیان کرد: تمام تلاش ما این است که شرکت های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت، طی سه سال حضور خود به رشد کافی برسند و به عنوان یک شرکت موفق از این مرکز خارج شوند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها