0

آغاز سئو

 
maya2015
maya2015
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1394 
تعداد پست ها : 595

آغاز سئو
سه شنبه 16 آذر 1395  8:09 PM

 

شروع سئو سایت

ما در صفحه سئو چیست، معنا و مفهوم خلاصه شده سئو را به این صورت تعریف کردیم:

    به هر اقدامی که به صورت مستقیم و توسط شما برای بالا بردن رتبه سایت در موتوری های جستجوگر صورت می گیرد سئو و بهینه سازی گفته می شود.

برای شروع یادگیری سئو بهتره تا متوجه تعریف بالا بشید و به خوبی درکش کنید. خوب دیگه خستتون نکنم و مستقیم  برم سراغ اصل مطلب، برای یادگیری و شروع سئو و بهینه سازی سایتتون باید چند تا ویژگی پایه (Basic) داشته باشید و گرنه نمی تونید سئو رو یاد بگیرید و باید با دنیای موتور های جستجوگر خداحافظی کنید! این ویژگی ها شامل:

1: صبر: صبور بودن مهم ترین ویژگی ای که یک سئو کار باید داشته باشه، اگر صبور نیستید همین الان بهتره میدون رو ترک کنید.

2- فرصت طلبی: سئو کاران فرصت طلب همیشه در صدر نتایج هستند! فرصت طلبی تو سئو به این معنی نیست که حق بقیه رو ضایع کنی بلکه به این معنیه که از اشتباه رقبات درس بگیری و سعی کنی موقع سئو سایت اشتباه اونارو رو تکرار نکنی تا از اونا یک قدم جلوتر باشی، (بعدا در مقاله ای با عنوان فرصت طلبی در سئو این موضوع رو به طور کامل باز می کنم).

3- زبان انگلیسی: اگر زبان بلد نیستید باید با مفید ترین و بروز ترین مطالب سئو خداحافظی کنید! چرا که ما سایت های محتوا محور زیادی در ایران نداریم که به طور تخصصی مقالات مرتبط با دنیای سئو و موتور های جستجوگر تولید کنند و اکثر مقالاتی که دارن تا ترجمست یا کپیه و یا بی کیفیته.

4- جنبه شکست!: نتیجه نگرفتن و شکست یک چیز کاملا عادی در سئوئه و هیچ حس شرمساری ای نداره! ، چون موتور های جستجوگر هیچ وقت راز های خودشونو فاش نمی کنن و شما ممکنه یک کاریو انجام بدید که خلاف قوانین اون ها باشه و این باعث شه که رتبه شما کم بشه. در ضمن شما سئو کاران آماتور و تازه کار اصلا نباید انتظار داشته باشید تا بتونید پروژه های اول خودتونو به نتیجه برسونید (مگر اینکه کلمات کلیدی راحتی رو برای سئو انتخاب کرده باشید) و باید منتظر شکست باشید، اما اگر بتونید به این باور برسید که هر شکست مقدمه یک پیروزیه و هر شکست رو بنای یک پیروزی قرار بدید و از اون درس بگیرید مطمئنا موفق خواهید شد.

احسان اسکندری

 

تشکرات از این پست
emamedavazdah
دسترسی سریع به انجمن ها