0

روایت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از هدیه رهبر انقلاب به دانشجویان

 
taha_h
taha_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1394 
تعداد پست ها : 5282
محل سکونت : تهران

روایت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از هدیه رهبر انقلاب به دانشجویان
سه شنبه 2 آذر 1395  3:14 PM

روایت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از هدیه رهبر انقلاب به دانشجویان

 

خبرگزاری فارس: روایت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از هدیه رهبر انقلاب به دانشجویان

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: حجت‌الاسلام محمدیان همراه رهبر معظم انقلاب به منزلشان می‌رود و ایشان از طرف خودشان هدیه‌ای می‌دهند که به دوستان برگزار کننده همایش در بسیج دانشجویی برسانند.

 

محمدامین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس در مورد هدیه رهبر معظم انقلاب به « انقلابیون جوان» بسیج دانشجویی گفت: این ماجرا از‌ برگزاری سلسله همایش های «انقلابیون جوان» آغاز شد. تصمیم گرفتیم موج جدیدی از حرکت دانشجویان انقلابی از همه تشکل‌های ارزشی را آغاز کنیم و جبهه جدیدی از جوانان مومن و انقلابی را تشکیل دهیم.

 

وی افزود: قرعه به نام 13آبان و حسینیه جماران افتاد. دانشجویان از سراسر کشور جمع شدند و اولین همایش برگزار شد در انتهای همایش هم از طرف دانشجویان ( انقلابیون جوان) انگشتر عقیقی با نقش «نحن صامدون» به رهبر معظم انقلاب اهدا شد و طولی نکشید که تصاویر انگشتر در دستان مقام معظم رهبری در دیدارهای مردمی همه جا پخش شد.

 

سلیمی تاکید کرد: ما کار را ادامه دادیم و استانهای دیگر شروع به برگزاری همایش به صورت استانی کردند تا روز اربعین که بعد از دیدار مقام معظم رهبری از حجت‌الاسلام محمدیان نماینده رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌ها سوال می‌کنند کدام مجموعه این انگشتر را اهدا کرده است که ایشان از بسیج دانشجویی نام می‌برد.

 

این فعال دانشجویی تاکید کرد: بعد از آن حجت‌الاسلام محمدیان همراه مقام معظم رهبری به منزلشان می‌رود و رهبر معظم انقلاب از طرف خودشان هدیه‌ای را به ایشان می‌دهند که به دوستان برگزار کننده همایش در بسیج دانشجویی برسانند.

 

وی گفت: حجت‌الاسلام محمدیان در دیداری که با دانشجویان داشت گفت من به شما اطمینان می‌دهم عشق مقام معظم رهبری به شما جوانان انقلابی از عشق شما به ایشان بیشتر است.

 

 

 

 

 

منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950902000932

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها