0

حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش های روزنامه کیهان درگذشت

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش های روزنامه کیهان درگذشت
دوشنبه 1 آذر 1395  12:41 PM

حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش های روزنامه کیهان درگذشتحاج حسن شایانفر مدیر دفتر پژوهش‌های روزنامه کیهان پس از چند دوره طولانی و سخت بیماری در آستانه اربعین حسینی(ع) جان به جان‌آفرین تسلیم کرد. به گزارش تسنیم، مرحوم شایانفر از عناصر انقلابی بود که نقش شگرفی در افشای عناصر ضدانقلاب و وابسته به استکبار جهانی داشت. ستون پر مخاطب «نیمه پنهان» در روزنامه کیهان حاصل زحمات وی و همکارانش بوده است.

 

به گزارش تسنیم، «وی روز پنج شنبه در آخرین تماس با مهدی فضائلی از همه دوستان رسانه‌ای طلب حلالیت کرده بود.»  مراسم تشییع مرحوم «شایانفر» ساعت 8:30 صبح   امروز  دوشنبه  از مقابل منزل آن‌ مرحوم واقع در خیابان ایران در تهران برگزار می‌شود.

 

دراین باره سردار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تسلیت درگذشت مرحوم حسن شایانفر نوشت: عمر پربرکت حاج حسن شایانفر در مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب، در دو جبهه سخت و نرم سپری شد. قبل از انقلاب و در سنین نوجوانی به مبارزه با رژیم ستمگر طاغوت رفت و پس از انقلاب در سپاه پاسداران و در موسسه وزین کیهان و هر کجا که به او نیاز بود مبارزه‌ای خستگی‌ناپذیر و مستمر را با مخالفان و دشمنان هویت اسلامی-انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفت.

 

حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان نیز  مرحوم شایانفر را «نام‌آوری گمنام» توصیف کرد که «گنجینه اسرار بود و گفتنی‌های ناشنیده‌ای داشت و در هنگامه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم سره را از ناسره جدا می‌کرد.»  شریعتمداری به باشگاه خبرنگاران افزود: فقدان مرحوم شایانفر حفره‌ای ایجاد کرده که فکر نمی‌کنم به این راحتی‌ها بتوان آن را پر کرد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها