0

همین لیگ یکی‌ها، دو قهرمان را حذف کردند!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

همین لیگ یکی‌ها، دو قهرمان را حذف کردند!
یک شنبه 30 آبان 1395  2:30 PM

هافبک تیم تراکتورسازی نسبت به حرف و حدیث هایی که درباره تقابل تیمش با غیر لیگ برتری ها ایجاد شده، گلایه کرد.

همین لیگ یکی‌ها، دو قهرمان را حذف کردند!

 

محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره دیدار تیمش مقابل برق نوین شیراز، گلزنی برای تراکتورسازی، بازی های درخشان خودش، حریفان لیگ یکی تراکتور در جام حذفی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


کارمان از اینجا به بعد سخت می شود


بازی خوبی مقابل برق نوین شیراز انجام دادیم. تیم برق هم عملکرد خوبی داشت و با شایستگی به این مرحله رسیده بود. آنها کارهای دفاعی را خوب اجرا می کردند اما خوشبختانه توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. از اینجا به بعد کارمان سخت می شود.


بدشانس نبودم، الان 6 گل زده بودم


با اینکه اولین گلم را برای تراکتورسازی به ثمر رساندم اما در گذشته هم موقعیت های زیادی داشتم که توپ هایم وارد دروازه نشد. اگر اینطور می شد، الان 5 یا 6 گل زده بودم اما بد شانسی یا بی دقتی خودم توپ ها به گل نرفته بود. با این حال برای من موفقیت تیم بیشتر اهمیت دارد. هرچند که در ایران هرکسی گل بزند، دیده می شود و کسانی که پاس می دهند و زحمت می کشند عملکردشان به چشم نمی آید. با این حال دوست دارم برای تیمم موثر باشم.


مانکن شدن، تز محمد ابراهیمی بود


شادی بعد از گلی که انجام دادیم، تز محمد ابراهیمی بود. در بازی های اروپایی نیز اجرا شده بود و محمد خواست که این کار را انجام دهیم و ما هم کردیم.


3 پیشنهاد از قطر داشتم


من ابتدای فصل 3 پیشنهاد از قطر داشتم اما خودم نخواستم که بمانم. شرایط تیم ها خوب نبود و می خواستم به ایران برگردم. اگرچه اول فصل شرایط بدنی خوبی نداشتم اما رفته رفته بهتر شدم و اکنون عملکرد خوبی دارم. تلاش می کنم برای تیمم مثمرثمر باشم.


قبول ندارم تراکتور در حذفی شانس آورده


من قبول ندارم تراکتورسازی شانس آورده که به لیگ برتری ها در جام حذفی برخورد نمی کند. لیگ یک و دویی هایی که درباره اش صحبت می کنند تیم های لیگ برتری را حذف کردند. حریف آینده ما قهرمان لیگ برتر پارسال و 3 سال پیش را کنار زده و قطعا تیم ضعیفی نیست. اتفاقا بازی با این تیم ها سخت تر است. چون لایه های دفاعی بیشتری را به کار می گیرند اما دور از انصاف است که ارزش چنین تیم هایی را زیر سوال ببریم. ما برای قهرمانی برنامه ریزی کردیم و انشاءالله به هدفمان می رسیم.


آجورلو باید حمایت شود


آجورلو مدیر بسیار خوبی است. کارنامه او در پاس تهران مشخص است و نیاز به تعریف و تمجید ما ندارد. او مدیری لایق و توانمند است که ارزش هایش را نشان داده است. امیدوارم در تراکتورسازی مورد حمایت قرار بگیرد و مسئولان شهر تبریز کمک کنند تا تیم اول تبریز به جایگاهی که می خواهد، برسد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها