0

همکاری آریا دیزل موتور با رنو و C&C

 
kalali135
kalali135
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 1143
محل سکونت : خراسان رضوی

همکاری آریا دیزل موتور با رنو و C&C
یک شنبه 9 آبان 1395  7:48 PM

قائم‎‌مقام مدیرعامل شرکت آریادیزل موتور از تولید نخستین محصول تولیدی رنو داخل ایران خبر داد.

مهدی نیازی قائم‌مقام مدیرعامل و مدیر ارشد عملیاتی شرکت آریادیزل موتور در گفت‌وگو با خبرنگار بازار ایسنا گفت: این شرکت فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به عنوان نمایندگی شرکت رنوفرانسه در بخش کامیون‌های سنگین شناخته شد.

وی افزود: این شرکت هم‌اکنون به واردات یک برند چینی با بالاترین کیفیت می‌پردازد؛ برند C&C حرف C اول از برند چری گرفته شده و C  دوم از CIMC که بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل چین است، می‌آید.

نیازی درباره شرکت آریادیزل موتور بیان کرد: این شرکت نخستین شرکت خدمات امدادهوایی در ایران را دارد و در محدوده نمایندگی‌ها رنو در دنیا نیز اولین است؛ این مجموعه با احترام به مشتریان خود سعی کرده تا شعار "مشتری بالاترین رکن تصمیم‌گیرنده ماست" را عملی کند.

وی همچنین افزود: این شرکت برای نخستین بار به ارائه کشنده جایگزین پرداخته و همچنین سرویس موبایل را عرضه کرده است.

نیازی اضافه کرد: این مجموعه دارای رتبه یک در طرح جایگزینی کامیون‌های فرسوده با استفاده از تسهیلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و بانک توسعه تعاون است.

قائم مقام مدیرعامل شرکت آریادیزل موتور از داخلی‌سازی محصولات C&C در شش ماه آینده و تولید نخستین محصول تولیدی رنو داخل ایران در سه ماه آینده خبر داد.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از 6 تا 9 آبان‌ماه سال جاری در محل دایمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

 

منبع: ایسنا

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها