0

حمايت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از جشنواره تئاتر دانشگاهي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمايت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از جشنواره تئاتر دانشگاهي
دوشنبه 13 دی 1389  10:40 PM

89/10/13 - 15:42
شماره:8910131275
نسخه چاپي ارسال به دوستان
حمايت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از جشنواره تئاتر دانشگاهي

خبرگزاري فارس: انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در برگزاري چهاردهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر دانشگاهي ايران همكاري مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي خانه تئاتر دانشگاهي، با امضاي يك تفاهم نامه همكاري بين حفيظ الله رفيعي، مدير عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و سيد جواد روشن، دبير چهاردهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر دانشگاهي ايران، اين انجمن با هدف توسعه و حمايت از تئاتر انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت در محيط‌هاي دانشگاهي در برگزاري بخش‌هاي مرتبط با اين موضوعات در چهاردهمين جشنواره بين المللي تئاتر دانشگاهي همكاري خواهد داشت.
داوري و اهداي جوايز به برگزيدگان بخش تئاتر خياباني با موضوع «انقلاب و دفاع مقدس»، حمايت از پايان‌نامه‌هاي برتر نظري با موضوع «تئاتر مقاومت در ايران و جهان» و حمايت از انتشار نمايشنامه‌هاي دانشگاهي با موضوع «انقلاب و دفاع مقدس» از جمله موارد همكاري انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در اين تفاهم نامه است.
چهاردهمين جشنواره بين المللي تئاتر دانشگاهي ايران به همت اداره كل فرهنگي وزارت علوم از 24 تا 31 ارديبهشت ماه 1390 با دبيري سيد جواد روشن در تهران برگزار مي‌شود.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها