0

اسامی برندگان قرعه کشی های ماهانه

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

پاسخ به:اسامی برندگان قرعه کشی های ماهانه
جمعه 22 بهمن 1395  3:53 PM

نقل قول mosabeghat_ravabet

 

جناب از اول قرعه کشی ها هیچ منبع مشخصی از قوانین وجود نداشته و همه کاربران بر حسب شانس در قرعه کشی شرکت کرده اند به جز اینکه در بعضی از محصولات در دوره های مختلف بیشترین خرید و بعضی کاربران طلایی رو مطرح کردید.

مثلا: در یک ماه خبری از هیچ توضیح اضافه ای نبود و یک سری از کاربران اومدن کل حسناتشونو  زدن پای یک کالا بعد از قرعه کشی متوجه شدند که بیشترین خرید و محسوب نکردین--- در یک ماه دیگر نیز کاربری به تعداد اندک کالایی رو انتخاب کرده و بعد از اعلام نتایج متوجه شده که این ماه بیشترین خرید اعمال شده است.

لطف بفرمایید در یک تایپیک جداگانه تمام جزئیات قرعه کشی رو مطرح نمایید، سپس به گفته خودتان در بعضی از ماه ها نیز توضیحات اضافه رو در قسمت توضیحات کالا ذکر کنید. در این صورت اگر کاربری اعتراض و یا هر گونه سوالی داشته باشد می توان به آن تایپیک اشاره کرد تا شک و شبهه ای باقی نماند.

سلام

الان هم عرض میکنم هیچ منبع مشخص وجود نداره چون اگه بخوایم یه تاپیک جداگانه ایی رو براش ایجاد کنیم دیگه واقعا سردر گم کننده خواهد شد .

اینکه میفرمائید هیچ توضیح اضافه ایی نبود و کاربر خرید کرده و بعدا فهمیده بیشترین خرید ملاک بوده غیر ممکنه

 چون ما در قرعه کشی تغییری خواسته باشیم اعمال کنیم در توضیحاتش هنگام خرید محصول ذکر خواهیم کرد

اینکه حالا کاربری سریع محصول و باز میکنه و بدون خواندن توضیحات و توجه نکردن به مطالب نوشته شده سریع محصول رو خرید میکنه دیگه عجله کردن و عدم توجه خودشه

چرا کارو سخت میکنید هنگام خرید محصول توضیحات نوشته شده یه کم فقط دقت میخاد 

موفق باشید

فقط جواب این جملتون رو میدم و والسلام

الان هم عرض میکنم هیچ منبع مشخص وجود نداره چون اگه بخوایم یه تاپیک جداگانه ایی رو براش ایجاد کنیم دیگه واقعا سردر گم کننده خواهد شد .

در جواب باید بگم که شما از کجا میدونید سردر گم کننده میشه، اتفاقا برعکس خیلی هم خوب میشه کاربرا از سر در گمی در میاند.

اگه قبول ندارین ی نظرسنجی بزارید ببنید کاربران چی میگن. من هم اگه دستم باز بود پشت سیستم می نشستم و میگفتم همینی که من میگم ولی اگه یکمی عمیق تر به قضیه نگاه کنیم این طوری نیست. این سایت متعلق به کاربراشه و باید به نحوی باشه که کاربرا راحت باشند

حالا در هر صورت پیشنهادی بیش نبود البته برای اصلاح این قسمت، فردا نگین چرا تو این قسمت اصلا کاربری پیشنهاد نمی دهد و ....

موفق باشید در راهی که پیش گرفتین...

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

تشکرات از این پست
omiddeymi1368 mty1378 nazaninfatemeh ravabet_rasekhoon rasekhoon_m mosabeghat_ravabet
دسترسی سریع به انجمن ها