0

اسامی برندگان قرعه کشی های ماهانه

 
mosabeghat_ravabet
mosabeghat_ravabet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1392 
تعداد پست ها : 1875

پاسخ به:اسامی برندگان قرعه کشی های ماهانه
سه شنبه 19 بهمن 1395  9:10 AM

 

جناب از اول قرعه کشی ها هیچ منبع مشخصی از قوانین وجود نداشته و همه کاربران بر حسب شانس در قرعه کشی شرکت کرده اند به جز اینکه در بعضی از محصولات در دوره های مختلف بیشترین خرید و بعضی کاربران طلایی رو مطرح کردید.

مثلا: در یک ماه خبری از هیچ توضیح اضافه ای نبود و یک سری از کاربران اومدن کل حسناتشونو  زدن پای یک کالا بعد از قرعه کشی متوجه شدند که بیشترین خرید و محسوب نکردین--- در یک ماه دیگر نیز کاربری به تعداد اندک کالایی رو انتخاب کرده و بعد از اعلام نتایج متوجه شده که این ماه بیشترین خرید اعمال شده است.

لطف بفرمایید در یک تایپیک جداگانه تمام جزئیات قرعه کشی رو مطرح نمایید، سپس به گفته خودتان در بعضی از ماه ها نیز توضیحات اضافه رو در قسمت توضیحات کالا ذکر کنید. در این صورت اگر کاربری اعتراض و یا هر گونه سوالی داشته باشد می توان به آن تایپیک اشاره کرد تا شک و شبهه ای باقی نماند.

سلام

الان هم عرض میکنم هیچ منبع مشخص وجود نداره چون اگه بخوایم یه تاپیک جداگانه ایی رو براش ایجاد کنیم دیگه واقعا سردر گم کننده خواهد شد .

اینکه میفرمائید هیچ توضیح اضافه ایی نبود و کاربر خرید کرده و بعدا فهمیده بیشترین خرید ملاک بوده غیر ممکنه

 چون ما در قرعه کشی تغییری خواسته باشیم اعمال کنیم در توضیحاتش هنگام خرید محصول ذکر خواهیم کرد

اینکه حالا کاربری سریع محصول و باز میکنه و بدون خواندن توضیحات و توجه نکردن به مطالب نوشته شده سریع محصول رو خرید میکنه دیگه عجله کردن و عدم توجه خودشه

چرا کارو سخت میکنید هنگام خرید محصول توضیحات نوشته شده یه کم فقط دقت میخاد 

موفق باشید

 

تشکرات از این پست
farshon omiddeymi1368 khodaeem1 nazaninfatemeh rasekhoon_m
دسترسی سریع به انجمن ها