0

تصاویر ماندگار ایران و قطر

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

تصاویر ماندگار ایران و قطر
سه شنبه 9 شهریور 1395  11:46 PM

دو تیم مدعی گروه اول روز پنجشنبه در دیداری تکراری به مصاف هم خواهند رفت.


 

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در حالی رو پنجشنبه بیست و دومین دیدار خود برابر قطر را برگزار کند که همواره از دیدار با عنابی های حاشیه خلیج فارس حاشیه های زیادی را تجربه کرده است. تیم ملی در حالی روز پنجشنبه میزبان قطر است که در چهار دیدار آخر این دو تیم اتفاقات مختلفی ثبت شده باشد و حالا امیدواریم تا عکس روز پنجشنبه، شادی سکوهای مملو از تماشاگر آزادی باشد.


با ورزش سه و بررسی تصاویر به یاد ماندنی آخرین دیدارهای ایران و قطر همراه باشید:

 

 

درخشش سردار و گل زلاتانی


سردار آزمون در استرالیا از بهترین های تیم ملی بود. آزمون در دیدار با قطر گلی استثنایی و فراتر از فوتبال آسیا به ثمر رساند. سردار فوتبال ایران با چرخشی منحصر به فرد دروازه قطر را باز کرد تا صعود تیم ملی به دور دوم جام ملتهای قطعی شود. عکسی که از این دیدار برای فوتبال ایران به یادگار مانده است، درخشش جوانی است که بعد از نزدیک به دو سال جوان اول فوتبال ایران است.

 

تصاویر ماندگار ایران و قطر

 

 

بوسه گوچی


ایران در دوحه اولین گام خود را در روزهایی که همه نا امید شده بودند، محکم برداشت تا دوباره در خرداد پر التهاب فوتبالی همه به حضور در برزیل امیدوار باشند. رضا قوچان نژاد در روزی که تیم ملی نمایش امیدوار کننده ای نداشت یکی از تک موقعیت های تیم کی روش را در وضعیتی دشوار تبدیل به تک گل تیم ملی کرد و با شادی دوست داشتنی این گل مهم را جشن گرفت.

 

تصاویر ماندگار ایران و قطر

 


دعوا در آزادی


تیم ملی در دیدار برابر قطر به بن بست رسیده بود. شاگردان کی روش موفق به لمس تیرک قطری ها شدند اما در روز صد هزار نفری آزادی هرگز تور دروازه این تیم نلرزید. ملی پوشان که در این بازی فشار زیادی را تحمل می کردند در دقایق آخر بارها با بازیکنان قطر درگیر شدند تا درگیری و خشم ملی پوشان از آن روزهای سخت به یادگار بماند.

 

تصاویر ماندگار ایران و قطر

 

 

ایران تبانی کرد، نکرد؟


تیم ملی در بازی که می توانست قطر را شکست دهد با نتیجه تساوی دو بر دو در خانه متوقف شد تا قطر به همراه ایران به مرحله بعدی سقوط کند و بحرین از رقابتهای مقدماتی جام جهانی حذف شود. اتفاقی که باعث شد تا قطری ها در ورزشگاه آزادی به خوشحالی بپردازند و ایرانی ها انتقام سختی از بحرین برای حذف تلخ در مقدماتی جام جهانی 2002 گرفته باشند.

 

تصاویر ماندگار ایران و قطر

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها