0

آموزش اتصال وایرلس دوربین GoPro به گوشی

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آموزش اتصال وایرلس دوربین GoPro به گوشی
دوشنبه 28 تیر 1395  7:50 AM

دوربین های GoPro مناسب افراد ماجراجو است، اما کاربردهای آنها صرفأ منحصر به چنین افرادی نیست. این دوربین ها به لطف طراحی فوق العاده، تصاویری با کیفیت عالی ثبت می کنند و با استفاده از اپلیکیشن موبایل آنها، می توانید دوربین خود را به گوشی همراهتان متصل کنید تا نهایت استفاده را از آن ببرید. 


برای شروع، ابتدا نیاز است که اپلیکیشن جانبی GoPro را دانلود و نصب کنید. سپس، دوربین را به یک شبکه وای فای متصل کنید. همچنین به یاد داشته باشید که دوربین های GoPro قابلیت تبدیل شدن به روتر را دارند. به این منظور، می توانید در منوی Setup دوربین، گزینه WiFi Signal را فعال کنید. راه حل دیگری نیز وجود دارد. از میان گزینه های موجود در منوی دوربین گزینه GoPro App را انتخاب کنید تا به این ترتیب اپلیکیشن مربوطه روی گوشی تان اجرا شود. در منوی داخلی اپلیکیشن، مدل دوربین خود را انتخاب کنید و سیگنال وای فای آن را جستجو کنید. برای اتصال دوربین و گوشی به هم، کد امنیتی که روی صفحه ظاهر شده را وارد کنید. اگر اولین باری است که دوربین خود را به یک گوشی متصل می کنید، باید یک رمز عبور هم تعیین کنید. این رمز عبور هنگام اتصال به هر گوشی دیگر نیز مورد نیاز خواهد بود.

 

 

GoPro

 

 


به یاد داشته باشید که روشن بودن قابلیت وای فای روی دوربین بخش زیادی از باتری را مصرف می کند.


پس از برقراری اتصال، می توانید دوربین را از گوشی اندرویدی تان کنترل کنید و به فایل هایی که روی کارت حافظه دوربین ذخیره شده اند دسترسی پیدا کنید.


اگر گزینه Control را در اپلیکیشن موبایل انتخاب کنید، می توانید ببینید دوربین در هر لحظه چه چیزی را ضبط می کند. البته تاخیری به اندازه یک ثانیه بین آنچه روی دوربین انجام می شود و آنچه روی گوشی می بینید وجود دارد. شاید کیفیت انتقال تصویر درجه یک نباشد ولی به هر ترتیب امکان کنترل دوربین را در اختیار خواهید داشت. بدیهی است که فایل ضبط شده که در نهایت روی کارت SD ذخیره می شود دارای کیفیت مناسب خواهد بود.

 

 

gopro

 

 


می توانید فرایند ضبط را از روی گوشی خود متوقف کنید یا آن را از سر بگیرید، تعیین کنید که دوربین عکس بگیرد یا فیلم، و همچنین تفکیک پذیری و تعداد فریم ها در هر ثانیه را نیز تعیین کنید. انجام این کارها روی گوشی بسیار آسان تر از دوربین است.


برای مشاهده فیلم و تصاویر ذخیره شده در دوربین، وارد قسمت Media شوید، می توانید آنها را روی گوشی خود دانلود کنید، بخش هایی که مورد نظرتان است را trim کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اگر قصد ویرایش فیلم و عکس ها را دارید هم می توانید پس از دانلود آنها روی گوشی، با هر اپلیکیشنی که تمایل دارید آنها را ویرایش کنید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها