0

عزل یا استعفای 13 مدیر ارشد در زمینه حقوق های نامتعارف

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

عزل یا استعفای 13 مدیر ارشد در زمینه حقوق های نامتعارف
چهارشنبه 23 تیر 1395  10:18 AM

 
 

عزل یا استعفای 13 مدیر ارشد در زمینه حقوق های نامتعارف

 

سخنگوی دولت با بیان این که در موضوع حقوق های نامتعارف تاکنون 13مدیر ارشد استعفا کرده یا برکنار شده اند، تصریح کرد : دولت فقط به ابراز تاسف نسبت به این پدیده بسنده نکرده و غیر از پذیرش استعفای برخی مدیران، برای عزل برخی دیگر اقدام می کند و این دامنه را وسعت خواهد داد.

 

به گزارش خراسان، نوبخت در نشست هفتگی خود با رسانه ها در پاسخ به سوالی درباره وضعیت پرونده برخورد دولت با پرداخت های نامتعارف اظهار کرد : دولت یازدهم به دنبال عادلانه کردن حقوق هاست و بر این اساس  چهار هزار و 500 میلیارد تومان افزایش حقوق کارکنان در سه ماه اول امسال پرداخت شد اما متاسفانه این اقدام، تحت الشعاع موضوع فیش های حقوقی نامتعارف قرار گرفت.

 

وی افزود: باید توجه داشت که میزان این حقوق های نامتعارف چقدر است و اضافه پرداخت های دولت در سه ماهه اول امسال چقدر بوده است؛ به طوری که آن اقدام نارضایتی ایجاد کرد ولی اقدام دولت در ترمیم حقوق ها رضایتی ایجاد نکرد در هر صورت دولت مصمم است دریافت های کارکنانی را که دریافتی کمتری دارند عادلانه کند.معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد : البته دولت با مسئله فیش های حقوقی نجومی به طور جدی برخورد کرده و نه تنها در قوه مجریه بلکه در قوه مقننه، قضاییه و بنگاه هایی که مشمول نهادهای دیگر می شود نیز کنترل خواهد شد. ‌

 
ثبت نام بیش از 29هزار واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات
رئیس سازمان برنامه ریزی و مدیریت کشور  در خصوص فعال کردن هفت هزار و 500 واحد تولیدی برای امسال نیز گفت: بر اساس آخرین گزارش ها تعداد واحدهایی که در استان ها برای دریافت تسهیلات بانکی ثبت نام کرده‌اند 29 هزار و 599 واحد است که از این میزان شش هزار و 940 واحد تولیدی به بانک ها معرفی شده اند و 456 واحد تولیدی در شعب بانک ها در حال آخرین اقدامات برای دریافت تسهیلات هستند.
 
استیضاح فرصتی برای تبیین خدمات وزراست
سخنگوی دولت درباره درخواست ۶۰ نفر از نمایندگان مبنی بر استیضاح وزیر کار گفت: حق نمایندگان است که نظرشان را بگویند و این اولین استیضاح نیست که مطرح می‌شود البته دولت از وزیران خدوم و زحمت کش خود دفاع می‌کند و استیضاح را فرصت مناسبی برای تبیین خدمات وزیران می‌داند.
 
لایحه مدیریت خدمات کشوری تا ماه آینده به مجلس می رود 
وی درباره لایحه مدیریت خدمات کشوری نیز گفت: این قانون به صورت آزمایشی سال گذشته اجرا شده بود یعنی موفق شدیم سال گذشته آن را آماده کنیم و الان آماده تقدیم به مجلس شورای اسلامی  است اما با توجه به موضوعاتی که مطرح شد در بخش نظام دریافت‌ها و و رفاهیات بررسی دوباره‌ای خواهیم کرد و تا ماه آینده ان‌شاءا... به مجلس تقدیم می‌کنیم.نوبخت در پاسخ به سوالی در مورد اقدامات اخیر مجلس نمایندگان آمریکا برای جلوگیری از فروش هواپیمای بوئینگ به ایران گفت: هنوز مراحل قانونی این کار طی نشده است. سنا و دولت آمریکا نیز باید اظهار نظر کنند اما به طور کل آن چه بر خلاف توافق برجام اتفاق افتد حتما مورد بررسی قرار می‌دهیم و برای احقاق حقوقمان تلاش خواهیم کرد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها