0

قوه قضائیه حقوق‌های نجومی را با تیغ عدل و دادگری حل‌وفصل کند

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

قوه قضائیه حقوق‌های نجومی را با تیغ عدل و دادگری حل‌وفصل کند
شنبه 5 تیر 1395  7:45 PM

از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در حاشیه دیدار با شورای عالی قضائی استان در جمع خبرنگاران گفت: قوه قضائیه دستگاهی است که در میان شیعیان از اهمیت خوبی برخوردار است و به‌عنوان دستگاه تحقق عدل علوی در میان مردم شناخته می‌شود.

وی افزود: توقع مردم ما از دستگاه قضایی بالا است چراکه این نظام بر پایه مبانی اهل‌بیت استوار است، قوه قضائیه نیز برخوردش در مسائل کلان کشوری را به‌جایی رسانده که هر متجاوزی احساس امنیت نمی‌کند و این نشان‌دهنده صلابت قوه قضائیه است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی تأکید کرد: برخی با تخلف در مسائل مختلف کشور فکر می‌کنند می‌توانند از زیر تیغ قوه قضائیه رد شوند اما این افراد و کسانی که در جریان‌های اقتصادی و کلان کشور دخیل بودند مورد نظارت و واکنش قوه قضائیه قرار می‌گیرند.

علم‌الهدی در خصوص رسیدگی به موضوع حقوق‌های نجومی ابراز امیدواری کرد: مسأله حقوق‌های نجومی باید با تیغ عدل و دادگری قوه قضائیه حل‌وفصل شود، چراکه این موضوع نباید موجب سلب اعتماد و اطمینان مردم شود.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که «چرا عده‌ای در تلاش برای برگزاری کنسرت‌ها در استان هستند»، تأکید کرد: وظیفه قوه قضائیه احقاق حق پروردگار و رعایت حدود الهی است، بنابراین دستگاه قضایی هر امری را که در راستای حدود و حق الهی باشد انجام می‌دهد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها