0

تاثیر سرکه سیب بر پوست و لاغری +نتایج اعجاب انگیز

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

تاثیر سرکه سیب بر پوست و لاغری +نتایج اعجاب انگیز
شنبه 5 تیر 1395  1:11 PM

سرکه سیب دارای ویتامین های A،E،Cمی باشد و همچنین دارای املاحی چون کلسیم ،منیزیم ،پتاسیم وآهن است.  امروزه د ر بازار انواع گوناگون قرص ها و کپسول های لاغری موجود است.

یکی از این موارد قرص ها ،قرص سرکه سیب است که ماده اسیدی آن کم تر از سرکه سیب خالص است زیرا بر اثر تبخیر مقداری از اسید آن کاسته شده است و فقط ماده ای به نام پلی فنول که باعث کم شدن وزن است در آن باقی مانده است .این نوع قرص ها خاصیت آنتی اکسیدانی دارند.سرکه سیب سوخت و ساز و متابولیزم بدن را بالا می برد و اشتها را تاحدودی کاهش می دهد .

سرکه سیب باعث تصفیه خون شده و فقط این را متذکر می شویم که شاید بعضی از افراد به این قرص ها آلرژی داشته باشند و نباید آن را استفاده کنند و در مورد افرادی که آسم دارند این قرص ها آن را تشدید خواهد کرد . از سرکه سیب می توان در درمان سکسکه استفاده کرد .بهتر است اگر می خواهید سرکه سیب را بصورت خالص استفاده کنید آن را روی سالاد بریزید ومیل کنید .

شما باید در استفاده از سرکه سیب خالص دقت نظر داشته باشید زیرا اگردر مصرف آن زیاده روی کنید ممکن است به معده شما آسیب وارد شود و یکی دیگر از عوارض زیاده روی در آن پوکی استخوان و کاهش پتاسیم بدن می باشد .

هیچ تحقیقی انجام نشده است که شما بدون ورزش کردن و مصرف یک دارو و بدون رژیم خاصی لاغر شوید برای لاغری لازم است که طبق نظر پزشک متخصص تغذیه از رژیم و مکمل های سرکه سیب و ورزش کردن به وزن دلخواهتان برسید .

طریقه مصرف سرکه سیب :شما می توانید ۲ قاشق سرکه سیب را با آب یاآب میوه مخلوط کرده و۱۵ دقیقه  قبل از غذا میل کنید .لازم است که بعد از مصرف سرکه سیب دهان خود را با آب بشویید تا به مینای دندان شما آسیبی وارد نشود .دقت کنید که بیش از این مقدار مصرف نکنید.( سرکه سیب برای لاغری )

خواص سرکه سیب برای پوست

اگر می خواهید به جای مواد شیمیایی و صنعتی از مواد طبیعی برای پوستتان استفاده کنید آن چیز سرکه سیب است .سرکه سیب برای پوست مفید است زیرا PHآن اسیدی است و با پوست سازگار می باشد .

شما می توانید هنگام استحمام مقداری سرکه سیب را در وان حمام بریزید و۲۰ دقیقه در آن بمانید تا پوستتان شاداب شود .شما می توانید از سرکه سیب به عنوان یک ضد جوش استفاده کنید زیرا سرکه سیب چربی های اضافی پوست را از بین می برد .

برای این کار شما ۲قاشق غذاخوری سرکه را با ۸ قاشق غذاخوری آب مخلوط کنید و بر روی پوستتان بمالید و پس از ۱۰ دقیقه آن را بشویید .شما می توانید از سرکه سیب به عنوان یک اشتر شیوبعد از اصلاح صورت استفاده کنید و به مقدار مساوی از سرکه وآب را مخلوط کنید و بر روی پوست بمالید .

می توانید از سرکه سیب یک ماسک طبیعی بسازید به این صورت که مقداری مساوی از خاک رس و سرکه را به همراه یک قاشق عسل مخلوط کنید و این ماسک را به مدت ۱۰ دقیقه بر روی پوستتان بمالید و بعد از آن با آب گرم بشویید.

شما می توانید از سرکه سیب به عنوان یک پاک کننده قوی استفاده کنید البته این روش برای پوستهای حساس مناسب نمی باشد روش کار به این صورت است که پنبه را به سرکه سیب آغشته کنید و آن را به صورت دورانی روی پوستتان بمالید و بعد آن را با آب تمیز بشویید .

از سرکه سیب می توانید برای درمان زگیل استفاده کنید به این صورت که محلول سرکه سیب را روی زگیل بمالید و بگذارید از شب تا صبح روی آن بماند و این کار را تایک هفته ادامه دهید .

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها