0

تلاش منافقين براي ترويج فساد اخلاقي در عراق

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تلاش منافقين براي ترويج فساد اخلاقي در عراق
یک شنبه 12 دی 1389  10:36 AM

89/10/12 - 09:24
شماره:8910120147
نسخه چاپي ارسال به دوستان
استاد برجسته دانشگاه‌هاي عراق افشا كرد؛
تلاش منافقين براي ترويج فساد اخلاقي در عراق

خبرگزاري فارس: يك استاد برجسته دانشگاه‌هاي عراق با اعلام اينكه منافقين در عراق به بن‌بست رسيده‌اند اظهار داشت: اين فرقه خطرناك براي به بن‌بست رساندن روند رو به رشد عراق به دنبال رواج فساد اخلاقي در اين سرزمين هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين التميمي در گفت‌‌وگو با پايگاه اطلاع رساني هابيليان (خانواده شهداي ترور كشور)، با بيان اينكه منافقين براي دست‌اندازي در عراق هر نوع فعاليتي را انجام‌ مي‌دهند، گفت: آنها از زماني كه توسط رژيم صدام وارد اين كشور شدند به دنبال ايجاد فساد اخلاقي در عراق بودند و هنوز هم در صدد گسترش آن هستند و اين مسئله پديده‌اي بود كه تا قبل از ورود منافقين، جامعه عراق با آن رو به رو نبود.
وي ادامه داد: بسياري از منافقين در برهم زدن اوضاع آرام عراق مشاركت كردند و در طي سال‌هاي قبل در بسياري از واردات و منابع ارزشمند عراق تصرف كردند،‌ به طوري كه در زمان حضور صدام صدها ميليارد دلار توسط صدام و به واسطه خوش‌خدمتي‌هايشان به آنها پرداخت مي‌شد.
وي به هدف ديگر منافقين براي ايجاد تنش ميان عراق و كشورهاي همسايه اين كشور اشاره كرد و گفت: برعكس آرزوي مردم عراق كه خواهان كشوري باثبات و آرام و داراي روابط حسنه با كشورهاي همسايه هستند، ‌منافقين تنها به دنبال ايجاد تنش‌هاي مختلف در روابط ميان كشورهاي همسايه با ما هستند.
حسين‌ التميمي با اشاره به آگاهي ملت عراق از ماهيت جريان منافقين ابراز داشت: براي همه ملت عراق ماهيت اين جريان مزدور مشخص شده است و البته از ميان افراد منافقين نيز تعداد زيادي خواهان ماندن در عراق نيستند و تنها با اجبار سران اين فرقه است كه در پادگان اشرف مانده‌اند.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها