0

صعود راه و ترابري گلستان و ايثار محمدآباد به دور نهايي

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

صعود راه و ترابري گلستان و ايثار محمدآباد به دور نهايي
شنبه 11 دی 1389  8:55 PM

89/10/11 - 19:11
شماره:8910111529
نسخه چاپي ارسال به دوستان
پايان دور مقدماتي ليگ برتر كبدي كشور در گرگان؛
صعود راه و ترابري گلستان و ايثار محمدآباد به دور نهايي

خبرگزاري فارس: عصر امروز با پايان يافتن دور مقدماتي مسابقات ليگ برتر كبدي باشگاه‌هاي كشور در گرگان، تيم‌هاي راه و ترابري گلستان و ايثار محمد‌آباد گرگان، دو نماينده استان گلستان به دور نهايي راه يافتند.

به گزارش خبرگزاري فارس از گرگان، مرحله مقدماتي پنجمين دوره مسابقات ليگ برتر كبدي باشگاه‌هاي كشور، به مدت چهار روز در سالن ورزشي شهداي روستاي محمدآباد گرگان برگزار شد.
در اين رقابت‌ها 12 تيم در دو گروه شش تيمي به صورت دوره‌اي به رقابت پرداختند، در گروه يك اين مسابقات تيم‌هاي سجاد زابل، ايثار محمدآباد گرگان، دهياران طالش، هيئت كبدي مازندران، هيئت كبدي كرمانشاه و تختي تهران حضور داشتند و در گروه دو مسابقات نيز تيم‌هاي راه و ترابري گلستان، راه و ترابري اصفهان، مقاومت نقده آذربايجان‌غربي، هيئت كبدي ملاير، هيئت كبدي سيستان و بلوچستان و هيئت كبدي كبودرآهنگ قرار داشتند.
در پايان دور مقدماتي در گروه يك، تيم سجاد زابل با 10 امتياز به عنوان تيم اول، تيم ايثار محمدآباد گرگان با هشت امتياز به عنوان تيم دوم و تيم دهياران طالش با چهار امتياز به عنوان تيم سوم به مرحله نهايي راه يافتند.
در گروه دو نيز، تيم راه و ترابري گلستان با 10 امتياز به عنوان تيم اول، تيم راه ترابري اصفهان با هشت امتياز به عنوان تيم دوم و تيم مقاومت نقده آذربايجان‌غربي با شش امتياز به عنوان تيم سوم راهي مرحله نهايي شدند.
گفتني است مرحله نهايي ليگ برتر كبدي باشگاه‌هاي كشور با حضور اين شش تيم و به صورت دوره‌اي برگزار خواهد شد كه زمان آن هنوز مشخص نيست.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها