0

استقبال از ايجاد نانوايي‌هاي سنتي در خرم‌آباد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استقبال از ايجاد نانوايي‌هاي سنتي در خرم‌آباد
شنبه 11 دی 1389  12:21 PM

89/10/11 - 08:37
شماره:8910100817
نسخه چاپي ارسال به دوستان
فرماندار خرم‌آباد خبر داد:
استقبال از ايجاد نانوايي‌هاي سنتي در خرم‌آباد

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان خرم‌آباد گفت: از راه‌اندازي نانوايي‌هاي سنتي ساير استان‌ها در خرم‌آباد استقبال مي‌كنيم.

حسن شريعت‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: ما در سطح شهرستان خرم‌آباد به دنبال تنوع نان هستيم، و از همين جا به استان‌هاي كه قصد دارند خبازي‌هاي خود را براي درست كردن نان‌هاي سنتي در خرم‌آباد راه‌اندازي كنند، هيچ محدوديتي نگذاشته‌ايم و با تمام قدرت از آنها استقبال مي‌كنيم.
وي افزود: با اجرايي شدن هدفمندسازي يارانه‌ها روز به روز شاهد كيفيت نان در سطح شهرستان خرم‌آباد هستيم.
فرماندار شهرستان خرم‌آباد گفت: ما امروز شاهد كاهش صف‌هاي طولاني خبازي‌ها در سطح شهرستان خرم‌آباد هستيم، كه اين يكي از موفقيت‌هاي طرح هدفمندسازي يارانه‌ها است.
شريعت‌نژاد اظهار داشت: خبازي‌هاي كه از كيفيت پايين‌تري برخوردار باشند، مطمناً‌ضرر مي‌كنند، پس بايد تلاش كنند و خود را به حد مطلوب و مشتري‌پسند برسانند.
وي افزود: نانوايي‌هاي كه نان خود را با كيفيت بالا به مشتريان تحويل دهند مي‌توانند در زمينه كيفيت نان خود تبلغ و اطلاع‌رساني كنند.
شريعت‌نژاد تصريح كرد: 370 واحد نانوايي در شهرستان خرم‌آباد وجود دارد كه براي تمام آنها نرخ نامه صادر شده و با خبازي‌هاي متخلف در زمينه‌گران‌فروشي با شدت برخورد مي‌شود.
فرماندار شهرستان خرم‌آباد با بيان اين كه هدفمندسازي يارانه‌ها در اين زمان براي ايران اسلامي يك ضرورت است، گفت: در شرايط فعلي كه بسياري از كشورهاي جهان در بخش اقتصادي با مشكل مواجه هستند، ايران با بهره‌مندي از اقتصادي پويا در حال زمينه‌سازي براي شكوفايي هرچه بيشتر آن است.
شريعت‌نژاد با اشاره به اينكه يك از آرزوهاي دولت‌هاي گذشته در ايران طرح هدفمندسازي يارانه‌ها بوده اظهار داشت: اجرايي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها تنها راه نجات اقتصاد بيمار كشورمان است.
وي يادآورشد: همراهي و همكاري مردم در اين زمينه قابل تقدير است، زيرا اگر همراهي آنها نبود اين طرح هيچ وقت اين گونه درست اجرا نمي‌شد.
انتهاي پيام/خ20/ب

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها