0

برگزاري مسابقات بين‌المللي كيوكوشين كاراته در اصفهان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاري مسابقات بين‌المللي كيوكوشين كاراته در اصفهان
جمعه 10 دی 1389  5:18 PM

89/10/10 - 12:39
شماره:8910100037
 
نسخه چاپي ارسال به دوستان
به ميزباني باشگاه پايتخت اصفهان انجام مي‌شود؛
 

خبرگزاري فارس: مسابقات بين‌المللي كيوكوشين كاراته به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر به ميزباني باشگاه پايتخت اصفهان برگزار مي‌شود.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، در پي سفر رئيس سبك كيوكوشين ماتسوشيماي خاورميانه به اصفهان و در پي توافق ايجاد شده، مسابقات بين‌المللي كاراته با حمايت مالي باشگاه پايتخت اصفهان برگزار مي‌شود.
رئيس سبك كيوكوشين ماتسوشيماي خاورميانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اعلام اين خبر اظهار داشت: اين مسابقات ششم و هفتم اسفند ماه با حمايت باشگاه فرهنگي ورزشي پايتخت وابسته به شركت نفت پايتخت و در اصفهان پايتخت فرهنگي ايران برگزار مي‌شود.
محسن آشوري افزود: براي نخستين بار در دنيا است كه حامي مسابقات تمام هزينه برگزاري را بر عهده مي‌گيرد زيرا كه هميشه بخش عمده تامين هزينه مالي مسابقات اين مسئله بر عهده فدراسيون بوده است و حمايت يك باشگاه خصوصي از چنين مسابقاتي جاي تقدير و تشكر دارد.
وي با اشاره به اعلام آمادگي 19 كشور براي حضور در اين مسابقات تاكيد كرد: علاوه بر اين كشورها، 11 كشور ديگر هم قرار است حضور قطعي خود را به اطلاع ما برسانند؛ همچنين داوران خارجي به همراه داوران داخلي قضاوت مسابقات را بر عهده مي‌گيرند و اين سطح كيفي مسابقات را بسيار بالاتر مي‌برد.
رئيس سبك كيوكوشين ماتسوشيماي خاورميانه در مورد محل برگزاري مسابقات نيز گفت: پس از بازديدي كه از سالن برگزاري مسابقات داشتيم به اين نتيجه رسيديم كه استانداردهاي لازم را براي ميزباني اين مسابقات دارد و مشكلي از اين لحاظ وجود ندارد.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها