0

دشمن در فتنه 88 قصد براندازی نظام را داشت ساری - خبرگزاری مه

 
AR_jalal313
AR_jalal313
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1210
محل سکونت : فارس

دشمن در فتنه 88 قصد براندازی نظام را داشت ساری - خبرگزاری مه
جمعه 10 دی 1389  3:27 PM

 

دشمن در فتنه 88 قصد براندازی نظام را داشت
ساری - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه حماسه دی 88 باید در تاریخ ملی ایران ثبت شود اظهار داشت: دشمن زبون در فتنه 88 قصد براندازی نظام جمهوری را داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های امروز نماز جمعه ساری در مصلی نماز جمعه مرکز مازندران افزود: ملت بزرگ ایران با خلق حماسه بی بدیل در 9 دی 88 بار دیگر توطئه های کور دشمنان را منکوب کردند.

وی خاطر نشان کرد: تبعیت و پاسداری از حریم ولایت از خصوصیات بارز ملت متقی ایران اسلامی است.
 
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حماسه 9 دی 88 در تاریخ بی نظیر بوده است تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری حوادث فتنه 88 با هشت سال دفاع مقدس برابری می کند.
 
طبرسی با بیان اینکه هوشیاری ملت ایران در تمامی لحظه های قبل و پس از انقلاب در مقابله با توطئه ها اثرگذار بوده است یادآور شد: مردم در 9 دی 88 دشمن را از کشور بیرون رانده و استعمار جرات نفوذ در عقاید ملت را دیگر نخواهد داشت.
 
خطیب جمعه سار ی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آغاز قانون هدفمندی یارانه ها در کشور از همکاری بی بدیل مردم در اجرای این قانون با دولت قدردانی کرد و افزود: همکاری نخبگان و طبقات مختلف جامعه با قانون هدفمندی ضروری است.
 
وی با تاکید بر اینکه شکوفایی اقتصادی در کشور از طریق اجرای قانون هدفمندی یارانه ها اجرایی می شود اظهار داشت: دولت نباید با اجرای قانون هدفمندی، مشکلاتی را در معیشت و رفاه مردم ایجاد کند.
 
طبرسی در ادامه با اشا ره به سالروز وفات امام سجاد خواستار تقویت سجایای اخلاقی این امام همام توسط علمای دین در جامعه شد.
 
وی همچنین آغاز سال 2011 میلادی را به مسیحیان جهان تبریک گفت و خواستار تقویت روحیه اتحاد و همدلی بین ادیان مختلف جهان شد.
 
طبرسی افزود: دشمن همواره قصد دارد از طریق ایجاد فتنه و توطئه ها در کشور رابطه اسلام و شیعه را با سایر طبایع و قومیت ها کمرنگ کند.


تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها