0

دستگیره های کوچک با تاثیرات بزرگ

 
sazeafzarr
sazeafzarr
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1400 
تعداد پست ها : 1

پاسخ به:دستگیره های کوچک با تاثیرات بزرگ
سه شنبه 23 شهریور 1400  10:13 AM

نصب و استفاده از انواع دستگیره های مدرن و کلاسیک کابینت و کمد دیواری نیز بسیار راحت و آسان می باشد و شما می توانید با کمی دقت و توجه، به بهترین شکل ممکن این یراق آلات را نصب و آن را مورد استفاده قرار دهید. البته در صورتی که مهارت کافی برای نصب این محصولات را ندارید، توصیه می کنیم که نصب دستگیره های مدرن و کلاسیک کابینت و کمد دیواری را به دست افراد کاربلد در این زمینه بسپارید. شما می توانید دستگیره ای را انتخاب کنید که از نصب راحتی برخوردار باشد.

اگر قصد تعویض دستگیره های خود را دارید باید ابتدا سایز بین دو پیچ دستگیره یا سوراخ روی در کابینت را اندازه بگیرید و سپس با توجه به آن دستگیره های خود را انتخاب کنید. در صورتی که قصد خرید دستگیره جدید برای کابینت های خود را دارید بهتر است دستگیره ای انتخاب کنید که سایز آن حدودا یک سوم در کابینت شما باشد . برای کشو های عریض و در های بزرگ مثل در های کمد دیواری می توانید دستگیره های با طول بیشتر انتخاب کنید. رنگ دستگیره ها یا باید با رنگ کابینت تطابق داشته باشد یا کاملا متضاد باشد و کنتراست داشته باشد. به عنوان مثال برای کابینت های سفید از دستگیره هایی با رنگ های سفید ، مشکی یا طلایی می توانید استفاده کنید. امروزه در طراحی های نئوکلاسیک کابینت ها از دستگیره های دو پیچ مشکی و دستگیره های پروفیلی شاخه ای مشکی به وفور استفاده می شود.

وب‌سایت سازه افزار، با در اختیار داشتن اطلاعات محصولات ساختمانی، آماده پاسخ گویی به تمام سؤالات شما در این زمینه می باشد. کافی است با شماره تماس های مندرج در داخل آگهی های وبسایت تماس گرفته و سؤالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها