0

افزايش 14 درصدي تماس هاي عملياتي پليس 110 در ايلام

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

افزايش 14 درصدي تماس هاي عملياتي پليس 110 در ايلام
سه شنبه 7 دی 1389  7:52 PM

 
گروه استان ها- معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان ايلام صبح امروز در مصاحبه اي از افزايش 14 درصدي تماس هاي عملياتي مرکز فوريت هاي پليسي 110 در نه ماهه ابتداي سال جاري در اين استان خبر داد.
 

سرهنگ "مهدي محمد کريمي" معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان "ايلام" در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني پليس با اعلام اين خبر گفت: طي نه ماهه ابتداي سال جاري و در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته آمار تماسهاي مردمي با مرکز فوريت هاي پليسي 110 در مقايسه با مدت مشابه سال قبل 14 در صد افزايش يافته است.
 

وي افزود: اين افزايش 14 درصدي مربوط به تماس هايي است که مردم با مرکز فوريت هاي پليسي 110 برقرار کرده اند و منجر به عمليات واحدهاي انتظامي و حضور پليس در محل وقوع حوادث و جرام شده است.
 

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان ايلام اين افزايش را ناشي از اعتماد مردم به پليس دانست و گفت: مردم بعنوان پشتوانه اصلي نيروي انتظامي شايسته هر فعاليت و تلاشي هستند و ما در مجموعه نيروي انتظامي استان تمام توان و تلاش خود را بکار خواهيم گرفت که امنيت را در استان به بهترين نحو ممکن برقرار نماييم.
 

سرهنگ "مهدي محمد کريمي" در پايان با اشاره به اينکه در اين مدت تعداد تماسهاي غير قابل رسيدگي به ميزان 10 درصد کاهش يافته است، اظهار داشت: ايجاد مزاحمت و تماس بي مورد با سامانه 110 باعث مي شود که ماموريت واحدهاي انتظامي با اختلال مواجه شود.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران //
 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها