0

خبری از برف و باران در تهران نیست

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : اصفهان

خبری از برف و باران در تهران نیست
یک شنبه 6 دی 1394  7:17 PM

خبری از برف و باران در تهران نیست

 

arya-jafari (2 of 17).jpg مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: هوای استان تهران روز سه‌شنبه و چهارشنبه (8 و 9 دی ماه) نیمه ابری و درپاره ای نقاط غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.

احد وظیفه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: بیشترین دمای استان تهران در روز سه‌شنبه 11 درجه و کمترین آن 4 درجه است. بیشترین و کمترین دمای این استان در روز چهارشنبه 12 و 5 درجه پیش‌بینی می‌شود.

وی در ادامه گفت:بررسی نقشه‌های پیش‌یابی بیانگر جوی آرام در غالب مناطق کشور تا روز سه شنبه(8 دی ماه) است که سبب افزایش آلاینده‌های جوی به‌ویژه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهد شد.

وظیفه در پایان اظهارکرد: از اواخر سه شنبه و روز چهارشنبه (8 و 9 دی ماه) سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و در روز چهارشنبه ابتدا استانهای واقع در نیمه غربی و به تدریج دامنه های رشته کوه البرز و در اواخر این روز به صورت پراکنده در شمال شرق و شرق سبب بارش برف و باران، وزش باد و در مناطق جنوبی رعد وبرق خواهد شد همچنین سه شنبه شب و روز چهارشنبه وزش باد شدید جنوبی در استانهای گیلان و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها