0

خودکشی پس از قتل هم سلولی در زندان + تصاویر

 
hamed21177
hamed21177
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : خرداد 1393 
تعداد پست ها : 1302
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

خودکشی پس از قتل هم سلولی در زندان + تصاویر
پنج شنبه 19 آذر 1394  1:42 PM

یک مجرم در زندان " سیدنی - استرالیا " توسط هم سلولی اش به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،آقای " نیک کارایانیز " 41 ساله در زندان " سیلورواتر " به قتل رسید .

براساس گزارش پلیس جنایت کار " تین ترن " که از افسردگی شدید رنج می برد چند روز قبل از این جنایت مبادرت به خودکشی کرد که با تلاش " نیک " برای متوقف کردن او اقدام او ناموفق ماند به طوری که آقای " نیک " در ملاقات با وکیل و دوست خود گفت : که هم اتاقی اش در حال خودکشی بود که او ماموران را خبر کرد اما آنها به این موضوع خندیدند و هیچ اقدامی نکردند و به ناچار خود با تلاشی فراوان او را از این کار بازداشت .


 

خودکشی پس از قتل هم سلولی در زندان + تصویر
 


پلیس در ادامه افزود: در یکم آپریل " ترن " که به همراه " نیک " در ساعت 10 شب در حال تماشای فیلم بود سیم تلوزیون را از  جا کند و آن را به دور گردن " نیک " پیچید و او ار خفه کرد سپس بدون هیچ مزاحمی خود را از پنجره سلول حلق آویز  کرد و دست به خودکشی زد .

پلیس ادامه داد یکی از زندانیان در سلول کناری در گزارش خود گفت : من صدای فریاد و نزاع را نشنیدم اما برای اینکه به دردسر نیافتم نگهبانان را خبر نکردم .

خودکشی پس از قتل هم سلولی در زندان + تصویر
 

همچنین پس از تحویل شیفت نگهیانی در شب جنایت ، هیچ یک از نگهبانان شیفت جدید برای بررسی زندانیان اقدام نکردند تا ساعت 6 صبح روز بعد که قرار به تعویض شیفت شب بود آنها با جسد این دو زندانی در سلولشان رو به رو شدند به طوری که جسد " نیک " در حالی که دستهایش به تخت بسته شده بود و یک کابل تلوزیون به دور گردنش پیچییده شده بود و جسد " ترن " در کنار او از پنجره سلول حلق آویز بود.

انتهای پیام/

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها