0

تاکید سخنگوی سابق وزارت خارجه بر برندسازی در ایجاد جریان های خبری

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

تاکید سخنگوی سابق وزارت خارجه بر برندسازی در ایجاد جریان های خبری
چهارشنبه 11 آذر 1394  3:13 PM

تاکید سخنگوی سابق وزارت خارجه بر برندسازی در ایجاد جریان های خبری

تهران- ایرنا - سخنگوی سابق وزارت امور خارجه به نقش مهم رسانه به عنوان یکی از ملزومات اصلی رشد و توسعه اشاره کرد و گفت: جریان سازی خبری و رسانه ای باید به یک برند در کشور تبدیل شود تا از این طریق بتوان بستر مناسب برای رشد و توسعه کشور و همچنین خدمت رسانی بهینه و مطلوب دولتمردان را فراهم کنیم.

 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مرضیه افخم در جریان بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی و در جمع خبرنگاران مرکز استان تهران افزود: تهران به عنوان قلب کشور جایگاه مهم و قابل توجهی در عرصه خبری و جریان سازی های رسانه ای دارد که این موضوع همواره باید مورد توجه فعالان رسانه ای باشد.
سخنگوی سابق وزارت امور خارجه به حضور نسل جوان به ویژه بانوان در عرصه فعالیت های رسانه ای اشاره کرد و گفت: به طور یقین نسل جوان و خلاق کشور پایه گذار حرکتی نوین و ماندگار در روند فعالیت های اطلاع رسانی و رسانه ای ایران خواهند شد.
افخم با اشاره به نقش آفرینی بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، علمی، فرهنگی و اقتصادی تصریح کرد: بانوان خبرنگار در رسانه های مختلف کشور نیز توانمندی و قابلیت خود برای حضور موفق و اثربخش دراین عرصه را ثابت کرده اند.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی اظهار کرد: هیچ کس نمی تواند منکر نقش و جایگاه خبر و اطلاع رسانی در دنیای امروز شود و برهمین اساس شاهد تغییر رویکرد مسئولان نسبت به رسانه ها هستیم.
مراسم تجلیل از خدمات مرضیه افخم سخنگوی سابق وزارت خارجه روز سه شنبه با حضور مدیران ارشد رسانه ای شورای امنیت ملی ، دفتر رییس جمهور و مدیران مسئول رسانه های کشور در محل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار شد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها