0

کشتی مرمره بار دیگر به غزه می رود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

کشتی مرمره بار دیگر به غزه می رود
دوشنبه 6 دی 1389  12:31 PM

 

دوشنبه 6 دي 1389 ۰۹ : ۱۹ ساعت
منبع : مهر
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر | sadkhabar.ir
کشتی مرمره بار دیگر به غزه می رود
کشتی مرمره که در حمله به کاروان آزادی مورد تهاجم ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته بود، در میان استقبال پرشور حامیان غزه وارد استانبول شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، یکشنبه هزاران نفر از فعالان صلح و حامیان مردم بی دفاع غزه از کشتی ماوی مرمره که 9 نفر از سرنشینانش در حمله صهیونیستها به کاروان کمک رسانی به غزه به طرز بی رحمانه ای  کشته شدند، استقبال کردند.

جمعیت استقبال کننده با در دست داشتن پرچمهای مقاومت و با سردادن شعارهای الله اکبر به استقبال این کشتی رفتند که پس از حمله صهیونیستها، در بندر حیفا در سرزمینهای اشغالی مصادره شده بود.
 
بر این اساس ماوی مرمره پس از خروج از بندر حیفا به یکی از بنادر کوچک ترکیه منتقل شده و مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفت. سازمان اسلامی کمک به غزه (IHH) که مالک این کشتی است اعلام کرده ماوی مرمره ماموریت دیگری را برای مردم غزه انجام خواهد داد.
 
به گفته یکی از مسئولان این سازمان، مرمره قرار است در 31 ماه می سال آینده میلادی همزمان با سالروز حمله وحشیانه صهیونیستها به کاروان آزادی، برای رساندن کمکهای انساندوستانه راهی نوار غزه شود.
 
گفتنی است روز گذشته وزیر امور خارجه ترکیه بار دیگر خواستار عذرخواهی رژیم صهیونیستی به سبب حمله به کاروان آزادی و کشتار 9 نفر از شهروندان خود شد.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها