0

اخبار کوتاه از حوادث

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه از حوادث
دوشنبه 2 آذر 1394  8:07 AM

باند ترانزیت موادمخدردرتهران متلاشی ویک تن مواد کشف شد

فرمانده پلیس تهران از متلاشی شدن باند بزرگ ترانزیت و توزیع مواد مخدر در تهران  وکشف 1000 کیلوگرم مواد خبر داد.به گزارش ایسنا سردار حسین ساجدی نیا، روزگذشته در جمع خبرنگاران با اعلام خبر متلاشی شدن باند بزرگ توزیع مواد مخدرگفت:   پلیس شنبه یک باند 11 نفره ترانزیت و توزیع مواد مخدر را درتهران شناسایی و متلاشی کرد.وی با بیان اینکه یک تن انواع مواد مخدر از اعضای این باند کشف و ضبط شد، گفت: اعضای این باند پس از انجام بازجویی‌های لازم به مقام قضایی تحویل داده خواهند شد.وی با بیان اینکه ماموران انتظامی تهران بزرگ پیش از این نیز حدود 800 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از دیگر اعضای این باند کشف و ضبط کردند، ادامه داد: با عملیات شنبه تمام اعضای این باند به غیر از سرکرده آن ها که در پاکستان مستقر است، دستگیر شدند.ساجدی نیا با بیان اینکه در 8 ماهه امسال میزان کشفیات مواد مخدر درتهران 42 درصد افزایش داشته است، گفت:‌ در این مدت 41 باند نیز شناسایی و متلاشی شده‌اند.وی افزود: این مواد مخدر از شرق کشور وارد شده و به مقصد تهران بوده است و اعضای این باند که همه سابقه دار هستند سعی داشتند این مواد را در سطح شهر تهران پخش کنند که توسط مأموران انتظامی دستگیر شدند.

 

 

شعله شمع، پراید را به آتش کشید

یک دستگاه خودروی پرایدساعت 22شنبه در بولوار ولایت مشهد دچار آتش سوزی شد. معاون عملیات آتش نشانی مشهد با بیان این خبر افزود:در این حادثه  یک پدر و پسر 18 ساله اش مدعی بودند برای گرم کردن محیط خودرواقدام به روشن کردن یک شمع  کرده بودند و هنگامی که خوابشان برده بود درپی سقوط شمع و رسیدن شعله به صندلی عقب این وسیله نقلیه آتش سوزی روی داد. مهدی رضایی افزود:این مردکه سرایدار یک مجتمع اقامتی بوده شب قبل کارش را از دست داده بود و در اولین شبی که قصد داشت در خودرو بخوابد با این حادثه روبرو شد.وی افزود: این آتش سوزی با کمک آتش نشانان  مهار وخاموش شد.

 

 

فیلم برداری مخفیانه دستاویزی برای تهدید

جوان شیطان صفتی که از طریق نورگیر یک ساختمان به طور مخفیانه  از دختر جوانی فیلمبرداری کرده و آن را بهانه ای برای تهدید   و برقراری رابطه ای شیطانی  قرار داده بود دستگیر شد . به گزارش خراسان، گوشی تلفن همراه دختر جوان به صدا در آمد و همزمان پیامکی هم روی صفحه آن ظاهر شد.درمتن  آن از دختر جوان خواسته شده بود یا تسلیم خواسته های شیطانی ارسال کننده پیامک شود یا فیلم های او درفضای مجازی منتشر خواهد شد .دختر جوان هنگام خروج از منزلش کاغذ تا شده ای را دید که  باز هم در متنش تهدید های همان فرد شیطان صفت و خواسته های شیطانی دیده می شد .او با ارائه شکایتی به شعبه 631 دادسرای ناحیه 6 مشهد  خواستار شناسایی عامل اقدام شد .قاضی پرونده  از ماموران کلانتری الهیه  خواست مالک خط همراه را شناسایی و به دادسرا منتقل کنند .دارنده خط پس از حضور در شعبه مذکور، منکر هرگونه اقدامی شد .با این انکار، قاضی پرونده تحقیقات  قضایی خود را گسترش داد و پی برد سیم کارت مورد نظر جزو سیم‌کارت‌های  هدیه است و قبل از آن چند روزی در اختیار  یکی از دوستان دارنده خط بوده  است . پلیس  متهم را که همسایه دختر جوان نیز  بود دستگیر و به شعبه منتقل کرد. جوان شیطان صفت وقتی همه چیز را علیه خود دید و پی برد راهی نمانده است که به کتمان حقیقت کمک کند لب به اعتراف گشود و پرده از نقشه شیطانی اش برداشت و مدعی شد : یک روز وقتی برای نصب دیش ماهواره به پشت بام منزلمان رفته بودم چشمم به دختر جوان افتاد که در داخل منزلشان حضور داشت و آنجا بود که نقشه ای شیطانی را کشیدم و چندین بار دیگر از نورگیر ساختمانشان از او فیلم گرفتم و در ادامه برای او پیامک و نامه  تهدید آمیز ارسال کردم تا او را تسلیم نقشه شیطانی ام کنم .در ادامه با روشن شدن زوایای تاریک پرونده، متهم بادستور قاضی راهی زندان شد تا مراحل قانونی پرونده نیز طی شود.

 

 

کشف 1265 کیلوگرم تریاک درکرمان

با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) یکی از سرکردگان باند های مواد مخدردر کرمان  به هلاکت رسید و 2 عضو دیگر این باند هم  دستگیر شدند. دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از متلاشی  شدن یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر توسط سربازان گمنام  امام زمان(عج)در شهر راین از توابع شهرستان کرمان خبر داد. سالاری روزگذشته در  تشریح جزئیات این خبر  گفت: طی رصد اطلاعاتی بر باندهای کلان مواد مخدر  ،ماموران  اداره کل اطلاعات استان کرمان موفق به شناسایی  و متلاشی کردن  این باند بزرگ قاچاق مواد مخدر وکشف یک تن و80کیلوگرم تریاک  شدند. وی افزود: در این  درگیری  سرکرده باند   قاچاق مواد مخدر  با هویت الف-خ به هلاکت رسید و 2تن دیگر  از اعضای  این باند شناسایی ودستگیر شدند. وی عنوان کرد: در این عملیات 3 دستگاه خودرو و تعدادی دستگاه تلفن همراه نیز از اعضای  باندکشف وضبط شد ودر ادامه  منزل سایر اعضا مورد بازرسی ماموران اداره کل اطلاعات کرمان قرار گرفت که  185 کیلوگرم مواد مخدر دیگر نیز کشف شد.  وی خاطر نشان کرد: اعضای  این باند  از مدت ها قبل فعالیت های مجرمانه خود را با تهیه مواد مخدر از کشور افغانستان شروع کرده و مواد افیونی را به صورت مسلحانه به داخل کشور حمل وتوزیع می  کردند.

 

 

دستگیر ی سرکرده سارقان مسلح بانک نجف آباد وعامل شهادت مامورپس از 11 سال‎

کارآگاهان پلیس آگاهی پس از تحقیقات گسترده موفق شدند محل زندگی سرکرده سارقان مسلح بانک نجف آباد و عامل شهادت مامور انتظامی را شناسایی و وی را  پس از 11سال فراردستگیر کنند. به گزارش میزان، فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:  متهم در این سال ها با اسامی و عنوان های جعلی متواری بود که ماموران نیروی انتظامی با اخذ نیابت قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وی را در یک انبار علوفه در استان قم دستگیر کردند.سردار آقاخانی گفت: متهم در سال 83 با همدستی دو نفر دیگر اقدام به سرقت مسلحانه ازبانک کشاورزی در شهرستان نجف آباد کرده بود و در هنگام فرار نیزیکی از ماموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود. سردار آقاخانی گفت: پرونده این متهم برای رسیدگی تحویل مراجع قضایی شد.

 

 

مرگ 90 تن بر اثر رانش زمین در میانمار

رانش زمین در شمال میانمار به مرگ دست‌کم 90 تن منجر شد.به گزارش ایسنا بنا بر اعلام مقامات داخلی میانمار در این حادثه 90 تن جان خود را از دست دادند و 100 تن دیگر همچنان ناپدید هستند.این حادثه عصر شنبه در نزدیکی یک معدن یشم اتفاق افتاد. این منطقه دارای با کیفیت‌ترین سنگ یشم در جهان است.به گزارش اسکای نیوز، بسیاری از بخش‌های میانمار در وضعیت ضعیفی به لحاظ مالی هستند و بسیاری از مردم این کشور با کار کردن در معادن غیرقانونی، جان خود را به خطر می‌اندازند.

 

 

قاتل نامرئی درقوچان ۲ قربانی گرفت

در پی گازگرفتگی اعضای یک خانواده در شهرستان قوچان ۲ نفر از آنان جان باختند. جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان قوچان در تشریح این خبر گفت: درپی تماس شهروندان، مبنی بر گازگرفتگی اعضای یک خانواده در روستای سراب ماموران پاسگاه انتظامی شهر کهنه به محل اعزام شدند. سرهنگ «سیدعلی‌اکبر حسینی» افزود: با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد ۴ تن از اعضای یک خانواده که از چراغ والور برای گرم کردن منزل استفاده کرده بودند به علت انتشار گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شده‌اند. وی تصریح کرد: در این حادثه زنی ۶۰ساله و کودکی ۲ ساله قبل از حضور نیروهای امدادی در محل فوت کرده  و زن ۴۰ ساله و کودک ۴ ساله‌اش که دچار مسمومیت شدید شده بودند توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

 

دستگیری ۲۰۰ خرده فروش مواد مخدر

پلیس در اجرای طرح ۲ روزه پاکسازی مناطق آلوده ۲۰۰خرده‌فروش مواد مخدر را دستگیر کرد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: طرح ۲ روزه پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری سوداگران موادمخدر در سطح استان خراسان رضوی به اجرا درآمد. سرهنگ «حسین مولوی نسب» افزود: دراین راستا ۲۰۰ خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها ۳۰ کیلو و ۴۲۰ گرم انواع موادمخدر صنعتی و سنتی کشف شد. سرهنگ مولوی‌نسب با اشاره به استمرار طرح‌های پاکسازی در مناطق آلوده شهر مشهد و دیگر شهرستان‌های استان خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

 

آوار دیوارکارگرجوان را راهی مرکز درمانی کرد

آتش نشانان روز گذشته در یک عملیات حساس، کارگر جوانی را از زیر آوار یک دیوار سنگین در ساختمان درحال تخریب زنده خارج کردند.  سرپرست ایستگاه های شماره 41 و 15 سازمان آتش نشانی  مشهد  افزود: ستاد فرماندهی ساعت 9:34 صبح روز گذشته با اعلام  حادثه  آوار بلافاصله گروه امداد و نجات ایستگاه‌های 15 و 41 را به طور همزمان به محل حادثه در شهرک شهید رجایی، خیابان حر اعزام کرد.  علی اکبر حکم آبادی گفت: محل حادثه یک ساختمان مسکونی فرسوده در حال تخریب به وسعت تقریبی یکصد و 50 متر مربع بود که برای احداث بنای جدید، عده ای از کارگران در حال تخریب آن بودند.وی اضافه کرد: چند تن از کارگران در محل مشغول تخریب بودند که ناگهان قسمتی از دیوار بر روی یکی از کارگران فروریخت. وی افزود: پیش از بروز آوار، کارگران به سرعت از محل حادثه گریختند اما یک نفر از آنان در زیر آوار به دام افتاده بود .
حکم آبادی گفت: نجاتگران در شرایطی حساس  مشغول عملیات شدند و توانستند این کارگر را در حالی که از ناحیه کمر و پا دچار جراحت شده بود ، زنده خارج کنند. وی علت وقوع این حادثه را در دست بررسی اعلام کردو افزود: نیروهای آتش نشانی پس از عملیات رهاسازی فرد حادثه دیده را تحویل عوامل اورژانس دادند که آنان هم پس از انجام کمک های اولیه وی را به مرکز درمانی انتقال دادند.شایان ذکر است عوامل انتظامی ، پلیس ساختمان و تیم های امدادی شرکت آب ، برق و گاز نیز در محل حادثه حضور داشتند و نسبت به امور مربوطه اقدام کردند .

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
zaker7007 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها