0

اخبار کوتاه از حوادث

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه از حوادث
یک شنبه 1 آذر 1394  8:19 AM

 تانکر سوخت ناجا در ارتفاعات توچال تهران آتش گرفت
 
 دود شدیدی بین دو ایستگاه 2 و 4، بالاتر از ایستگاه دوم توچال ظهر روز گذشته از آتش گرفتن یک تانکر سوخت مشاهده شد.
به گزارش «نسیم»، خبرگزاری صدا و سیما نوشت:  سخنگوی آتش نشانی در باره حادثه حریق در ایستگاه 4 توچال گفت: ماموران  شاهد دود شدیدی بین دو ایستگاه 2 و 4، بالاتر از ایستگاه دوم توچال بودند،  این منطقه،مسیر ماشین رو ندارد و ماموران از طریق تله کابین موقعیت را شناسایی و به اطفای حریق اقدام کردند. جلال ملکی، در ادامه با بیان این که تانکر سوختی گازوئیل که در اتاقک آجری برای حفاظت از باران بود، دچار حریق شده بود افزود: ماموران آتش نشانی توسط چهارچرخ‌های کوهستانی خاموش کننده‌ها را منتقل کردند. وی تصریح کرد: اقدامات اطفای حریق انجام شده است، اما گازوئیل به صورتی است که بعد از خاموشی مجدد شعله ور می‌شود، باید چندین بار اطفای حریق انجام شود.سخنگوی آتش نشانی افزود:  در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.در خور اشاره است تانکر سوخت ثابت در سایت رادیویی ناجا در ارتفاعات توچال طعمه حریق شده است.
 

تیراندازی در مراسم تشییع جنازه در ایذه 3 زخمی برجا گذاشت
 
 سه تن از شهروندان ایذه‌ای در تیر اندازی که در مراسم تشییع جنازه  جمعه در یکی از روستاهای شهرستان ایذه رخ داد زخمی شدند. به گزارش فارس، این در حالی ا‌ست که سال گذشته نیز در یک جشن عروسی در منطقه حاجی کمال از توابع بخش دهدز شهرستان ایذه 5 نفر از مهمانان حاضر در این جشن، مجروح شدند. با توجه به پیام‌ها و گزارش‌های متعدد مراجع انتظامی و قضایی که بارها در سطح معابر عمومی شهرستان در راستای استفاده از سلاح در مراسم و جشن‌ها و خطرات ناشی از آن منتشر شده است، بازهم شاهد تکرار این موضوع در میان برخی شهروندان هستیم.
 

آتش سوزی، مخفیگاه قاچاقچی شیشه را در سمنان لو داد
 
 آتش سوزی ساختمانی درسمنان، باعث کشف یک کیلو و 650 گرم ماده مخدر شیشه شد. فرمانده انتظامی استان سمنان روز شنبه در گفت وگو باایرنا افزود: آتش سوزی در آپارتمانی در خیابان باغ فردوس سمنان، آتش نشانان و ماموران انتظامی را به صحنه کشاند.سرهنگ روح الامین قاسمی ادامه داد: پس از کنترل آتش، مقدار زیادی لوازم آزمایشگاهی و انواع مواد شیمیایی در خانه مشاهده و باعث شک ماموران شد.وی به حضور ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و بررسی دقیق موضوع اشاره و خاطرنشان کرد: با هماهنگی مرجع قضایی خانه فرد 34 ساله، سابقه دار و اهل تهران در این پرونده بازدید شد.فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به کشف یک کیلو و 650 گرم موادمخدر از نوع شیشه از این خانه، از تکمیل تحقیقات و اعزام متهم به دادسرا خبر داد.
 

 آتش سوزی در کومله لنگرود، 4کشته بر جا گذاشت
 
بر اثر آتش سوزی یک واحد مسکونی در کومله شهرستان لنگرود در شرق استان گیلان،4نفر جان خود را از دست دادند. رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کومله لنگرود در این باره به ایرنا گفت: این حادثه بامداد شنبه اتفاق افتاد که با اعزام آتش نشانان به منطقه، به علت بافت چوبی ساختمان، بعد از حدود دو ساعت، آتش مهار شد.محمد خجسته روز گذشته در گفت و گو با  ایرنا افزود: در این آتش سوزی ، 4 نفر شامل دو زن 92 و 50 ساله، دختر 10 و مرد 45 ساله به علت خفگی ناشی از دود زیاد و نشت گاز، جان خود را از دست دادند.وی اظهار کرد: پسر 13 ساله خانواده نیز که دچار مصدومیت شده بود، در محل حادثه مداوا شده است. رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی کومله لنگرود خاطرنشان کرد: علت اصلی این آتش سوزی، فرسوده بودن سیم کشی ساختمان بوده است.
 
 

 قاتل خاموش، جان 2 شهروند مشهدی را گرفت
 
زوجی سالخورده بر اثر استنشاق منواکسیدکربن در شهر مشهد، دچار گازگرفتگی شدند و جان باختند.به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی مشهد با اعلام این خبر گفت: ساعت 18:29 پنجشنبه در خیابان مجلسی غربی زوجی سالخورده به نام های غلامعلی (82ساله) و سکینه (75ساله) بر اثر استنشاق گاز منواکسید کربن در داخل منزلشان فوت کردند.سرهنگ حجت نیک مرام با اشاره به این که در این خصوص، پرونده در کلانتری 41 رسالت تشکیل شد، افزود: موضوع به مقام قضایی نیز منعکس شد.
 
 

 اعتراف سارق طلای کودکان به 3 فقره سرقت خودرو
 
سارق طلای کودکان در شهر مشهد در بازجویی های پلیس آگاهی به 3 فقره سرقت خودرو نیز اعتراف کرد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در پی وصول پرونده ای از کلانتری خواجه ربیع مشهد مبنی بر سرقت یک جفت گوشواره از دختربچه ای خردسال، موضوع در دستورکار مأموران قرار گرفت.
سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: کارآگاهان با راهنمایی دختربچه 7ساله چهره فرضی یکی از سارقان را ترسیم و شناسایی او را آغاز کردند.وی تصریح کرد: پس از مدتی کارآگاهان توانستند محل اختفای سارق را شناسایی و او را دستگیر کنند.سرهنگ بیدمشکی ادامه داد: متهم جوان به نام مجتبی در بازجویی به سرقت گوشواره های دختر خردسال با همدستی دوستش اعتراف کرد که همدست او نیز دستگیر شد و در بازجویی های پلیس علاوه بر سرقت گوشواره ها در مواجهه با مستندات پلیس به 2فقره سرقت پراید و یک فقره سرقت پژو206 اعتراف کرد.وی خاطرنشان کرد: متهمان پس از سیر مراحل قانونی با صدور حکمی روانه زندان شدند.
 
 

قتل پسر جوان در  نزاع خیابانی
 
پنج شنبه هفته گذشته فردی  با مرکز فوریت های پلیسی    110بم تماس گرفت و از وقوع قتل جوانی در یکی از خیابان های شهر  خبر داد. در پی دریافت  این خبر بلافاصله گشت انتظامی و گروهی  از پلیس آگاهی بم  به محل وقوع حادثه اعزام شدند و پلیس ضمن حفظ صحنه، شواهد و مدارک موجود و همچنین اظهارات شاهدان محلی را جمع آوری کرد که در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد  عامل انجام قتل   فردی  به هویت ا.ع بوده که در همان روز همراه با 2تن از دوستان خود در خیابان با مقتول درگیر شده و پس از وارد کردن چند ضربه چاقو به مقتول از محل  متواری شده است جانشین انتظامی بم با اشاره به عملیات   پلیس در شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از 48 ساعت اظهار کرد متهم که جوانی 24 ساله است به جرم  خود در اثر نزاع و قتل جوان 28 ساله  اعتراف کرده است. سرهنگ  اسدآبادی افزود: قاتل تاکنون انگیزه ای جز عصبانیت آنی در نتیجه تنش ودرگیری لفظی با مقتول عنوان نکرده و به شدت  از عمل غیر قابل جبران خود اظهار پشیمانی می کند. وی تصریح کرد  ناتوانی در کنترل خشم و خویشتن داری در مواقع بروز تنش حوادث جبران ناپذیری را رقم می زند.
 
 

مسمومیت خانواده 4 نفره بر اثر استنشاق گاز
 
استنشاق گاز منواکسیدکربن به مسمومیت یک خانواده 4 نفره در این استان منفجر شد. مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم   روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت 20:29جمعه در منطقه نیروگاه قم به وقوع پیوست و بر اثر آن، سه زن و یک مرددچار مسمومیت شدند.مهدی جمشیدی نقص بخاری را عامل این حادثه عنوان و اضافه کرد: هر 4 عضو این خانواده به علت کاهش سطح هوشیاری به مرکز درمانی قم منتقل شدند.وی گفت: سردرد، سرگیجه، تهوع، استفراغ، کاهش سطح هوشیاری، تاری دید، فلج شدن عضلات از جمله عضلات تنفسی و در نهایت اغما و مرگ از نشانه های مسمومیت با گاز مونواکسید کربن است.
 
 

توقیف سواری پیکان با 78 میلیون ریال خلافی
 
رئیس پلیس راهور استان البرز از توقیف یک دستگاه سواری پیکان با 78 میلیون و 330 هزار ریال خلافی خبر داد.سرهنگ «سید همایون شریفی» در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس راهور استان البرز ، یک دستگاه سواری پیکان را به علت داشتن سرعت غیر مجاز توقیف کردند.سرهنگ شریفی افزود: پس از استعلام از شماره پلاک پیکان، مشخص شد خودرو مذکور دارای 78 میلیون و 330 هزار ریال خلافی بوده و این مقدار جریمه تاکنون پرداخت نشده است .وی گفت: در اجرای تبصره ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اعلام شده است در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام می کند و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری خواهد شد که به موجب این قانون خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
zaker7007 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها