0

اخبار کوتاه از حوادث

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه از حوادث
چهارشنبه 20 آبان 1394  8:16 AM

4 مصدوم درحادثه اتوبوس دانش آموزان
 
40 دانش آموز سرنشین اتوبوس اردوی راهیان نور که دچار سانحه رانندگی شده بودند  در سلامت کامل به سر می برند. مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمان روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اتوبوس حامل دانش آموزان شهرستان منوجان در قالب اردوی راهیان نور ساعت یک بامداد روزسه شنبه به دلیل بارندگی و لغزندگی جاده در استان فارس، واژگون شد.یوسف امیرشکاری اظهار کرد: 4 دانش آموز از سرنشینان اتوبوس حادثه دیده به بیمارستان منتقل و پس از درمان مرخص شدند. وی افزود: 17 نفر از دانش آموزان سرنشین این اتوبوس نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.امیرشکاری گفت: مربی و سرپرست دانش آموزان نیز به دلیل جراحت جزئی در بیمارستان تحت درمان قرار دارند و 40 دانش آموز حادثه دیده منوجانی، سفرخودرا به سمت مناطق عملیاتی راهیان نور ادامه دادند.
 
 
نشست زمین در خیابان ولیعصر تهران
 
خیابان ولیعصردر محدوده پارک ساعی تهران از صبح سه‌شنبه به دلیل نشست زمین بسته شده و تردد خودرو ها از خط ویژه صورت می گیرد.  در پی بروز این حادثه پلیس راهور تهران بزرگ این محدوده را بسته اعلام کرده و خودروها را از تقاطع شهید بهشتی در این خیابان به خط ویژه ولیعصر هدایت می کندوخیابان ولیعصر از تقاطع بهشتی به سمت میدان ونک در شمال تهران یک طرفه است. گزارش  ایرنا از محل حادثه حاکی است نشست زمین در محل حفر خط لوله آب تهران رخ داده است و نیروهای شرکت آب و فاضلاب و شهرداری در تلاش اند وضعیت این خیابان را به حالت عادی خود برگردانند. در پی این حادثه  ترافیک سنگینی در خیابان ولیعصر منتهی به محل نشست زمین ایجاد شد و نیروهای پلیس راهور تهران تلاش می کنند تا حد ممکن تردد خودروها را در مسیر ذکر شده تسهیل کنند.
 
 
اعدام 3 متجاوز به عنف در بافت    
                                                                                
توکلی- حکم اعدام 3 متجاوز به عنف در شهرستان بافت در حالی  روز گذشته در زندان شهرستان بافت به اجرا درآمدکه 5 متهم  با  برنامه ریزی و طراحی عملیات مجرمانه خطرناک و سازمان یافته با هدف  ربودن و تجاوز  به  دو خواهر اقدام می کنند.  قربانیان حادثه  با مراجعه     به نیروهای انتظامی  پرده از تجاوز به عنف4  نقابدار برداشته  و با  طرح شکایت عملیات شناسایی متهمان آغاز می شودکه    4متهم  در این رابطه  دستگیر می شوند که  بعد از پیگیری ها مشخص شد  یکی از متهمان  متواری   در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان بر اثر عارضه جسمانی فوت  و جسد وی به شهرستان بافت منتقل و مرگ وی از سوی پزشکی قانونی تأیید می شود. 
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت در این باره گفت پس از چندین ماه رسیدگی قضایی و استماع دفاعیات متهمان و وکلای مدافع   و اثبات اتهام در محضر دادگاه بر اساس ادله و مدارک پرونده به ویژه فیلم های مستهجن تهیه شده از سوی  متهمان ،  (ه- م) ،(الف -ع) و (ن -ح )به اتهام زنای به عنف از سوی شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان کرمان به  اعدام محکوم شدند . محسن نیکورز  افزود: با اعتراض متهمان و وکلای آن ها، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و این مرجع نیز پس از رسیدگی مجدد حکم صادره را مطابق با شرع و قانون تشخیص داد و آن را تأیید   کردکه  حکم اعدام صادره در خصوص محکومان صبح روز گذشته  پس از طی کلیه مراحل و تشریفات قانونی در محوطه زندان به مرحله اجرا در آمد. وی خاطر نشان کرد:  م . ص همدست دیگرمتهمان  که به مجرمان برای ربودن این دو خواهر کمک کرد به  تحمل 15 سال حبس و 25 سال تبعید به اتهام آدم ربایی و معاونت در زنای به عنف محکوم شده است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
zaker7007 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها