0

اخبار کوتاه از حوادث

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه از حوادث
سه شنبه 19 آبان 1394  9:23 AM

سرقت از سوپر مارکت با اسلحه قلابی
 
مدارک سارق حین فرار از جیبش افتاد وهویت  عامل سرقت با اسلحه قلابی  ازسوپر مارکت  لو رفت و متهم دستگیر شد . به گزارش خراسان،  سارق که یک فندک طرح اسلحه  را در زیر لباس خود مخفی کرده بود وارد یک مغازه سوپر مارکت در حوالی بولوار شهید صادقی شد و از مالک آن خواست در ازای کشیدن کارت با دستگاه کارت خوانش صد هزار تومان وجه نقد به او بدهد فروشنده وقتی پول ها  را روی میزش گذاشت  متوجه شد سارق اسلحه ای را در دستش می فشرد .سارق مسلح به سرعت پول ها را برداشت و به مالباخته گفت : «بی خیال پولت شو»  وپا به فرار گذاشت و صاحب مغازه هم چند متری دنبالش دوید، اما سارق دیگر ناپدید شده بود .چند لحظه بعد  زن جوانی  با مراجعه به مغازه مالباخته مدعی شد کیفی را هنگام تعقیب و گریز او و سارق یافته است که مالباخته با دیدن محتویات آن پی برد کیف متعلق به سارق مسلح است .صاحب مغازه  پلیس را در جریان سرقت قرار داد و  پرونده  توسط بازپرس سیمایی در شعبه 701 دادسرای مشهد رسیدگی شد .بادستوربازپرس  پلیس  متهم راکه به یکی از شهرستان های اطراف مشهد گریخته بود شناسایی و دستگیر کرد. متهم یکشنبه گذشته هنگام بازجویی  درشعبه 701 دادسرا  گفت:سرقت کار من بوده، اما اسلحه ای که از آن استفاده کرده بودم یک فندک بود. در پایان بازپرس که احتمال می داد متهم  دست به سرقت های دیگری هم زده باشد او را روانه زندان کردتاپلیس  تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام دهد 
 
 
 
 
 
  مهارآتش  بنگاه معاملات املاک درمشهد 
 
آتش سوزی ظهر روز گذشته یک واحد بنگاه املاک در مشهد 3مصدوم در پی داشت. معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد  در تشریح جزئیات این خبر افزود :  این حادثه ظهر دوشنبه در خیابان عنصری ، بر اثر ریختن مایعات قابل اشتعال رخ داد. مهدی رضایی با اشاره به حضور 3 نفر در این بنگاه هنگام وقوع حریق ، تصریح کرد: این3 نفر که از ناحیه اعضای مختلف بدن ازجمله دست وصورت دچار سوختگی شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. احتمالا این حادثه در پی اختلاف مالی روی داده است.
رضایی با بیان اینکه حریق کل این بنگاه را فراگرفت و موجب نابودی تمام اشیا شد، گفت : با تلاش 12آتش‌نشان که از 2ایستگاه نزدیک خیابان عنصری  اعزام شده بودند حریق به سرعت مهار و از سرایت آن به مغازه های مجاور جلوگیری شد.
 
 
 
باند آدم ربایی در مازندران متلاشی شد
 
 فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند آدم ربایی و زورگیری در استان خبر داد که حداقل یک میلیارد ریال از شهروندان اخاذی کرده بودند.به گزارش ایرنا، سردار مسعود جعفری نسب گفت: در پی مراجعه فردی به ماموران پلیس آگاهی نکا مبنی بر اخاذی 50 میلیون ریالی و زورگیری از وی  موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند چند مرد با همکاری یک زن، باند مخوفی را تشکیل دادند که پس از کشاندن طعمه های خود به یک منزل به بهانه تعمیر وسایل الکتریکی و یا کمک به افراد نیازمند، آنان را مورد ضرب و جرح قرار داده و با تهدید به قتل اخاذی می کنند.فرمانده انتظامی گفت:  یکی از اعضای باند به نام ' و - خ ' 31 ساله ساکن نکا در عملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیر شد.وی افزود: با این دستگیری، عضو دیگر این باند که یک زن 26 ساله به نام' ف- خ ' بود به همراه فردی دیگر که مخفی شده بود، به دام پلیس افتادند .جعفری نسب با اشاره به متواری شدن دو متهم دیگر از اعضای این باند به یکی از استان های همجوار عنوان داشت :با هماهنگی قضایی دو متهم دیگر به نام های' ف- ب ' 27 ساله و ' ع- خ ' 29 ساله از اعضای این باند دستگیر شدند.وی افزود : در تحقیقات انجام شده مشخص شد که اعضای این باند در اقدامی تبهکارانه با کشاندن مردی 51 ساله برای کمک مالی به یک منزل، با تهدید به قتل از وی 700 میلیون ریال اخاذی کردند.او ادامه داد : متهمان  لب به اعتراف گشودند و به دو فقره آدم ربایی و اخاذی اقرار کردند.
 
 
 
دستگیری 13 سارق  با 210 فقره سرقت 
 
فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری 13 سارق با بیش از 210 فقره سرقت  خبر داد.سرهنگ "  بنی اسدی" عصر دوشنبه  در نشستی خبری  اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی سه باند سارقان مسلح، عادی و عابر بانک های کرمان متلاشی شد. وی گفت: از 13 سارق دستگیر شده، 10 نفر از اتباع افغانی  هستند. وی تخریب گاوصندوق ها، سرقت طلاجات،اشیای قیمتی منازل، پسته و... را از جمله موارد مسروقه این باندها  ذکر کرد و افزود: 3 تن پسته و مغز پسته و 5 دستگاه خودرو از این سارقان کشف و تحویل مالباختگان شدکه  ارزش ریالی اموال سرقتی کشف شده   15 میلیارد ریال برآورد می شود. 
وی در ادامه گفت: این سارقان همچنین از طریق دیلم زنی اقدام به تخریب گاو صندوق های منازل و سرقت طلا می کردند و با تخریب 7دستگاه عابر بانک حدود یک میلیارد ریال سرقت کرده بودند. وی اظهار کرد: یکی از سارقان که از سمت غرب کشور قصد فرار به ترکیه را داشت دستگیر شد. 
فرمانده انتظامی استان کرمان  با اشاره به این که این سارقان 2 فقره سرقت مسلحانه را در پرونده خود دارندافزود: تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. وی در پایان از دستگیری 2 آدم ربا وآزادی  یک پسربچه  خبر داد وخاطر نشان کرد: گروگانگیران   یک پسر بچه 10 ساله را از خرم آباد لرستان  ربوده و به شهرستان فهرج منتقل کرده بودند که در عملیات شامگاه دیروز پلیس کرمان دستگیر شدند.

 

 

بروز انفجار در یک شرکت آجرماشینی شاهرود 3مجروح برجاگذاشت
 
رئیس روابط عمومی اورژانس 115شاهرود از وقوع یک انفجار در شرکت آجر ماشینی این شهرستان خبرداد و گفت: در این حادثه سه نفر مجروح شدند.دکتر فهیمه فرجی دانشگردر گفت وگو با ایرنا افزود: این حادثه حدود ساعت 13  دوشنبه روی داد که به محض اطلاع، نیروهای اورژانس به همراه یک آمبولانس برای رسیدگی به مجروحان اعزام شدند.وی ادامه داد: حال مجروحان بر اثر سوختگی نامساعد بوده که با انتقال به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود، مداوا بر روی آنها ادامه دارد.
 
 
عملیات پلیس بابل و نجات 63 گردشگر 
در منطقه کوهستانی «فیل بند»
 
فرمانده انتظامی شهرستان"بابل"مازندران،ازعملیات ویژه نجات پلیس برای پیدایش 63 گردشگر و کوهنورد در منطقه کوهستانی "فیل بند" خبر داد. سرهنگ سید محسن جعفری در گفت و گو با  پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان، مبنی بر ناپدید شدن 63گردشگر و کوهنورد که برای تفریح به منطقه کوهستانی و ییلاقی"فیل بند" رفته بودند،موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت . 
وی تصریح کرد: با توجه به جنگلی و صعب العبور بودن منطقه، گردشگران به مدت 48 ساعت در چند دسته تقسیم و در جنگل سرگردان شدند که با هماهنگی های به عمل آمده با افراد بومی منطقه،ماموران انتظامی موفق شدند، در حدود 10کیلومتری با نفوذ به عمق جنگل، 10نفر از گردشگران را پیدا و آنان را به اولین کمپ منتقل کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل با اشاره به همکاری گروه های امداد ونجات و هلال احمر افزود: پس از چند ساعت کار و تلاش، 63 نفر دیگر از گمشدگان در جنگل که دو نفر از آنان تبعه کشورهای "آلمان و هلند" بودند، در صحت و سلامت به پاسگاه انتظامی منتقل شدند.سرهنگ جعفری خاطر نشان کرد: این افراد که بیشتر آنان ،دانشجو بودند در قالب یک تور گردشگری به منطقه کوهستانی"سنگچال"آمل رفته و پس از طی مسافتی زیاد به صورت پیاده روی در منطقه جنگلی و کوهستانی "فیل بند" به علت ناآشنا بودن به منطقه، سرگردان شدند.
 
 
 
کشف جنین در سطل زباله
 
رفتگری یک شنبه هنگام تخلیه سطل آشغال متوجه وجود یک جنین  شد. به گزارش فارس، وی مراتب را به پلیس 110 اعلام کرد. به دنبال این گزارش، ماموران کلانتری و بازپرس کشیک «مدیر روستا»  در محل حاضر شدند و دستور شناسایی خانواده جنین را صادر کردو جنین برای انجام اقدامات لازم به پزشکی قانونی منتقل شده است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
zaker7007 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها