0

اخبار کوتاه از حوادث

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

اخبار کوتاه از حوادث
پنج شنبه 14 آبان 1394  8:34 AM

کشف جنازه یک زن و شوهر به فاصله دو   روز
کشف جسد سوخته مردی داخل خودرو اش در  قائمشهر، معمایی را پیش روی کارآگاهان جنایی استان مازندران قرار داده است. رمزگشایی از این جنایت زمانی پیچیده تر شد که بررسی های ماموران حکایت از این داشت که همسر این مرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است. به گزارش  خبرآنلاین؛ عصر روز دوشنبه گذشته مردی که برای تفریح به اطراف رودخانه سیاهرود در ابتدای کمربندی فیروزکوه رفته بود با  پرایدی مواجه شدکه به طور کامل سوخته و جسد یک انسان نیزکه به طور کامل سوخته بوددرون آن قرارداشت. با اعلام این موضوع، ماموران انتظامی و قضایی برای بررسی صحنه وارد محل شدند.  ماموران در تحقیقات، موفق به شناسایی جسد شدندبا این حال مشخص شد که همسر این فرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است. برخی سایت های محلی خبر داده اند که جنازه همسر این مرد در سمنان پیدا شده، با این حال معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سمنان در گفت و گو با خبرآنلاین اعلام کرد که هنوز گزارشی مبنی بر کشف جسد در سطح استان به دست پلیس نرسیده است. هم اکنون تحقیقات برای رمزگشایی از این دو جنایت آغاز شده، اما هنوز معلوم نیست انگیزه احتمالی از این دو فقره قتل چیست.

 

علت مرگ پزشک تهرانی هنوز معلوم نیست
همزمان با انتشارخبرمرگ یک پزشک تهرانی و کشف جسد وی درارتفاعات شمال تهران،خانواده وی  اعلام کردند هنوزعلت اصلی مرگ وی مشخص نیست. به گزارش خبر آنلاین به نقل ازشفاآنلاین همسر دکتر امیر نجفیان دراین باره گفت: تاکنون هیچ پاسخی درباره علت اصلی مرگ از سوی مراجع قانونی مربوطه دراین باره به ما اعلام نشده است. وی افزود: دربرخی رسانه ها به طور صریح اعلام شده که همسرم خودکشی کرده است اما بدون شک این موضوع تاکنون ثابت نشده و خبر خودکشی راتکذیب می کنیم. بنابراین هرگونه اظهارنظر برخی رسانه ها دراین باره تا زمان اعلام نتیجه قطعی مرگ از سوی پزشکی قانونی بی اساس است.وی درعین حال گفت: مرحوم دکتر نجفیان 53ساله و پزشک عمومی بود که در بیمارستان مدائن تهران مشغول به کاربود.ضمن اینکه دوره های مربوط به لیزروپوست رانیزگذرانده بود.پیکر دکتر امیر نجفیان روزپنجشنبه 30 مهر در کوه های دارآباد تهران پیدا شده بود.

 

آتش سوزی گسترده در منطقه ای صنعتی نزدیک پایتخت انگلیس
رسانه های انگلیس از آتش سوزی گسترده و انفجار در نزدیکی منطقه صنعتی ساعت 11 سه شنبه در غرب لندن خبر دادند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما رسانه‌های اجتماعی نیز تصاویری از انفجارهایی که پس از آتش سوزی در این منطقه رخ داد، منتشر کردند. تازمان دریافت خبر، گزارشی از کشته یا زخمی شدن کسی در این حادثه دریافت نشده است. بنا بر اعلام مسئولان راه آهن انگلیس، این حادثه موجب بروز اختلال در برنامه حرکت قطارها در خطوط ریلی شد که شهرهای آسکوت و   وکینگهام در جنوب شرقی انگلیس را به هم متصل می کند.

 

کشف جسد حلق آویز در فضای سبز
ساجدی - صبح روز گذشته جسد حلق آویز مردی مجهول الهویه که با یک رشته چادر رنگی از میله سرسره داخل فضای سبز خیابان شیخ صدوق مشهد آویزان شده بود کشف شد. به گزارش خراسان، در بررسی های قاضی ویژه قتل عمد مشخص شد دست نوشته ای نیز داخل جیب مرد ۵۴ ساله قرار دارد که خودش را مقصر این حادثه قلمداد کرده است. بررسی های بیشتر درباره مرگ مشکوک این مرد با دستور قاضی حسینی ادامه دارد.

 

موادمخدرصنعتی جان جوان ۱۹ساله را گرفت
سجادی - جسد جوان ۱۹ ساله ای که به دلیل تزریق مواد مخدر به ناحیه حساس بدنش جان باخته بود در منزل مسکونی اش کشف شد. به گزارش خراسان، تحقیقات مأموران کلانتری نجفی که روز گذشته با حضور قاضی ویژه قتل عمد آغاز شده بود، نشان داد: جوان مذکور از مدتی قبل به دلیل شدت اعتیاد به تزریق مواد مخدر روی آورده بود اما دیگر جایی برای تزریق مواد در رگ های بدنش وجود نداشت به همین خاطر هم وی به تزریق در برخی نقاط حساس بدنش روی آورده بود.

 

معاون شهردار تهران: ریزش سقف منفی یک برج آزادی تکذیب می شود
 خبر ریزش سقف منفی یک برج آزادی که چند روز گذشته در برخی رسانه ها مطرح شد تکذیب می شود. معاون خدماتی شهری شهرداری تهران در  گفت وگو باخبرگزاری صدا و سیما افزود: کف مجموعه برج آزادی در چند سال گذشته نم داشت که بنا به درخواست وزارت ارشاد این برج در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت تا سقف منفی یک مرمت و نوسازی شود. مجتبی عبداللهی گفت: هزینه پیش بینی شده برای مرمت، 10 میلیارد تومان است و پیمانکاری با تجربه نیز برای آن در نظر گرفته شد. وی گفت:  در دو سه روز گذشته به علت افزایش بارندگی در حین مرمت و بازسازی، قسمتی از سقف کاذب منفی یک سقوط کرد اما بازسازی همچنان ادامه دارد و تا اواخر بهمن به پایان می رسد.

 

عامل اسید پاشی مرند دستگیر شد
ساعت 17  شنبه  در حوالی پل یالدور مرند دو خواهر هدف اسیدپاشی قرار گرفتند و پلیس مرند در کمتر از 24 ساعت مرد اسیدپاش را دستگیر کرد.  به گزارش خبر آنلاین، حسین فتحی دادستان مرند گفت: به دنبال ارسال گزارشی در بعدازظهر روز شنبه نهم آبان ماه به دادسرای مرند مبنی بر اسیدپاشی، پلیس توانست در کمتر از 24 ساعت مرد اسیدپاش را دستگیر کند. وی افزود:انگیزه اصلی مرد جوان از اسیدپاشی شکست در خواستگاری بوده و چون یکی از دو خواهر با پی بردن به این که خواستگارش زن و بچه دارد جواب منفی داده بود، متهم به این عمل اقدام کرده است. وی افزود: در این اسیدپاشی دو خواهر 20 و 22 ساله  هدف قرار گرفته اند که هر دو به بیمارستان سینای تبریز انتقال یافته اند و براساس آخرین پیگیری ها هر دوی آن ها پس از مشاوره چشم پزشکی در بیمارستان نیکوکاری، در بخش سوختگی در بیمارستان سینا بستری هستند و تحت درمان قرار دارند. مرد اسیدپاش نیز با اقرار به جرم خود به زندان افتاد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
mosabeghat_ravabet zaker7007 mosadegh mty1378 abolfazl1372 rezahossiny siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها