0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
یک شنبه 1 آذر 1394  7:55 AM

انتقاد از جیمز باند جدید

« پیرس برازنان »بازیگر سابق نقش جیمز باند از جدیدترین فیلم این مجموعه انتقاد کرد. این بازیگر ایرلندی تبار ضمن تمجید از بازی« دنیل کریگ »در نقش مامور«007» گفت:  «شبح» از خط داستانی ضعیفی رنج می برد و نمی داند می خواهد به سمت یک فیلم جیمز باندی حرکت کند یا فیلمی در قالب فیلم های «بورن» باشد.

 

 

 

 

در فکر بازگشت به ماموریت غیرممکن

«مک کو آری » کارگردان «ماموریت غیرممکن5»، برای کارگردانی فیلم «ماموریت غیرممکن 6»  بازخواهد گشت.  پس از موفقیت چشمگیر «ماموریت غیرممکن - ملت سرکش»،  تهیه کنندگان امیدوارند بتوانند کارشان را با وی ادامه دهند. این فیلم، نقطه عطف بزرگی  برای وی خواهد بود چون هیچ کارگردانی بیشتر از یک قسمت آن را نساخته است.

 

 

 

 

 

 

 

در فکر رشد سینمای بالیوود

سلمان خان تاکید کرد آرزوی کار در سینمای هالیوود را ندارد، چون صنعت سینمای هند باید چنان رشد کند که دیگر این 2 صنعت را مقایسه نکنیم. این ستاره مشهور بالیوود که چندی پیش برای پرونده تصادف که چند سالی در جریان است تفهیم اتهام شد، گفت آرزوی کار در سینمای آمریکا را ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

دردسر های شهرت در سینما

«تیلور کیچ »پس از نقش آفرینی  در سریال «کارآگاه حقیقی» می خواهد در «مرگ و زندگی جان اف. داناون» که نخستین فیلم انگلیسی زبان« اگزیویر دولان» خواهد بود بازی کند. این فیلم درام به دردسر های شهرت و موانع پایان ناپذیر سینما می پردازد و هویت و تنوع نژادی در هالیوود طی یک دهه اخیر را روایت می کند.

 

 

 

 

 

 

 

بازی در دومین بلید رانر

«رایان گاسلینگ» در یک فیلم علمی تخیلی مشهور و محبوب جلوی دوربین می رود. این بازیگر 35 ساله تایید کرد در فیلم پرطرفدار «بلید رانر2» ایفای نقش خواهد کرد. این فیلم ادامه ای بر بلید رانر با بازی «هریسون فورد» است. او از بیان جزییات خودداری کرد و گفت  اجازه ندارد توضیح بیشتری دهد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
rasekhoon_weblog siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها