0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
شنبه 30 آبان 1394  5:24 PM

خداحافظی با کارگردانی

«جورج لوکاس »که با «جنگ های ستاره ای» آغازگر اکران فیلم های عظیم و پرفروش بود هیچ علاقه ای به ساختن فیلم های موسوم به «سینمای بدنه»  در هالیوودندارد. وی گفت: در این شرایط اصلاً از فیلم ساختن لذت نمی برم و به همین خاطر نمی خواهم کارگردانی کنم. وی افزود: می خواهم فیلم تجربی بسازم، ولی هیچ کس نمی خواهد فیلم تجربی ببیند.

 

 

 

 

 

 


نمایش جدید ترین فیلم در زادگاه

«ریچارد لینک لیتر» کارگردان فیلم تحسین شده «پسر بچگی» جدیدترین فیلمش با عنوان«هرکسی چیزی می خواهد»  را در شهر زادگاهش آستن تگزاس برای نخستین بار اکران می کند. این فیلم کمدی ماجرای گروهی از بازیکنان بیسبال کالج را در دهه 1980 روایت می کند و  ازشماری بازیگران جوان چون ویل بریتین و زویی دویچ بهره گرفته است.

 

 

 

 


دریافت نشان آزادی از اوباما

استیون اسپیلبرگ در مراسمی که سوم آذر با حضور رییس جمهور آمریکا در کاخ سفید برگزار می شود، نشان آزادی را که بالاترین نشان شهروندی کاخ سفید است از اوباما دریافت می کند. مریل استریپ و استیوی واندر سال گذشته این نشان را دریافت کردند.  ساندهایم و استرایسند هم امسال این نشان را دریافت می کنند.

 

 

 

 

 

 


مردسیاه پوش در برج تاریک

سازندگان «برج تاریک» از « متیو مک کانهی» برای بازی در فیلم شان  دعوت کردند. «برج تاریک» مجموعه کتابی نوشته استفان کینگ، نویسنده سرشناس ژانر وحشت است. نقش اصلی فیلم، والتر پدیک یا «مرد سیاه پوش» به این بازیگر برنده اسکار فیلم های «باشگاه خریداران دالاس» و «در میان ستارگان» پیشنهاد شده است.

 

 

 


شکست سکوت برای پرهیزاز اشتباه

«پدرو آلمادوار »کارگردان اسپانیایی به خاطر این که فیلمش با اثر جدید «مارتین اسکورسیزی»اشتباه گرفته نشود، عنوان آن را تغییر داد.عنوان فیلم جدید پدرو آلمادوار که «سکوت»نام داشت به «جولیتا» تغییر پیدا کرد. این فیلم، درامی است با موضوع تقدیر، احساس گناه و آنچه سبب می شود افرادی محبوب خود را ترک کنند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها