0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
پنج شنبه 28 آبان 1394  8:07 AM

تقدیر در جشنواره پالم اسپرینگز

برگزارکننده جشنواره  فیلم «پالم اسپرینگز» گفت: در این دوره از رقابت ها از بازی «دپ» در فیلم اخیر او تحت عنوان «توده سیاه» که در آن نقش متفاوت یک قاتل بی‌رحم زنجیره ای را بازی می کند، تقدیر می‌شود.در مراسم دوم ژانویه از بازیگران مطرح دیگری چون «کیت بلانشت» و «سیرشا رونان»،  نیزتقدیر خواهد شد.

 

 

 

 

 


شایعه ای که تاییدشد

چارلی شین با شرکت در برنامه «today» اعلام کرد که چهار سال پیش بیماری او تشخیص داده شد  و او این موضوع را تا کنون مخفی نگاه داشته است و همین مخفی کاری سبب شده که عده ای با پی بردن  ابتلای وی به ایدز  از او تقاضای حق السکوت های میلیونی کنند. اکنون با اعتراف چارلی شین به پنهان نگاه داشتن این مسئله برای مدتی طولانی و با در نظر گرفتن شهرت او پیش بینی عواقب قانونی این مسئله برای او کار دشواری است.

 

 

 

 


بازسازی«ممنتو» کریستوفر نولان

«ممنتو» اثر موفق کریستوفر نولان تنها پس از گذشت 15 سال دوباره ساخته می‌شود.مدیر شرکت پیکسار فیلم‌سازی AMBI از «ممنتو» به عنوان شاهکاری سینمایی نام برده و با عنوان کردن این موضوع که به سبک نولان در این فیلم وفادار خواهد بود، ساخت فیلمی همپایه نسخه اصلی را هدف خود ذکر کرده است.

 

 

 

 

 


بازگشت دوباره  به سینما

فیلم سینمایی «تولد اژدها» با محور داستان زندگی بروس‌لی جلوی دوربین رفت.  این فیلم به کارگردانی جرج نولفی با الهام از ماجرای مبارزه لی و رقیبش «جک من» که در سال 1964 رخ داد تلاش برای به تصویر کشیدن زندگی این کونگ‌فوکار چینی است   و «فیلیپ ان‌جی» در نقش بروس لی جلوی دوربین رفت.

 

 

 

 

 


کاهش وزن برای سکوت

لیام نیسن بازیگر ایرلندی  برای بازی در فیلم "سکوت"  اسکور سیزی 9.7 کیلوگرم  وزن کم کرد.داستان "سکوت" در قرن هفدهم روی می‌دهد و درباره یک کشیش پرتغالی است که به همراه گروهی از مسیحیان برای پیدا کردن معلم خود با خشونت و آزار و اذیت روبه رو می‌شوند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها