0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
دوشنبه 25 آبان 1394  7:55 AM

استهزای اولاند

راب لووی بازیگر آمریکایی با وجود ابراز تاسف از حملات پاریس، رئیس جمهوری این کشور را به استهزا گرفت.در حالی که بسیاری از چهره های مشهور تاسف و همدردی خود را با فرانسوی ها برای این وقایع ابراز کردند، راب لووی پاسخ سیاسی فرانسه در این موقعیت را به استهزا گرفت.او در توئیتر خود نوشت: ویوا فرانسه. او سپس از فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه برای بستن مرزهای کشور انتقاد کرد.

 

 

 

 

 


همدردی با پاریس

مایکل مور کارگردان مستند «فارنهایت 9/11» به تصمیمات جنگ افروزان تاخت.این کارگردان که پیشینه  او در انتقاد از سیاست های جنگ افروزانه آمریکا مشهور است، در اینستاگرام برای پاریس نوشت : «باز هم پاریس، قلب های ما همراه با توست. تو قدیمی ترین دوست ما هستی. بالاخره صلح بر نفرت پیروز خواهد شد. ما از تصمیم های مردانی که جنگ ها را به راه انداخته اند رنج می بریم.»

 

 

 

 


تعریف و تمجید از اسکورسیزی

«لیام نیسون» که روز شنبه در جشنواره فیلم لس کابوس مکزیک حضور یافته بود از تجربه کار با «مارتین اسکورسیزی» در درام تاریخی «سکوت» گفت و اظهار داشت: «مارتین اسکورسیزی» هنگامی که سر صحنه است باید سکوت کامل باشد و تحمل کوچکترین صدایی را ندارد کار با «اسکورسیزی» به تعهد زیادی نیاز دارد. او به تو تعهد و تضمین 200 درصدی می دهد و از تو یک تضمین 100 درصد می خواهد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها