0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
شنبه 23 آبان 1394  7:46 AM

پردرآمدترین بازیگر مرد


پولسازترین بازیگران بدون محاسبه مالیات ها در باکس آفیس تعیین شدند. رابرت داونی جونیور بازیگر «مرد آهنی» با 80 میلیون دلار؛ همچنان پردرآمدترین ستاره جهان است. بازی در «انتقام جویان» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» که تنها برای آن 40 میلیون دلار دریافت کرده، او را به پردرآمدترین بازیگر سال بدل ساخته است.

 

 

 


ثبت در کتاب رکوردهای گینس


«جیمز باند 24» توانست از «سقوط آسمانی» پیشی بگیرد.مسئولان انتشار رکوردهای کتاب گینس صحنه انفجار فیلم «شبح» را به عنوان بزرگترین انفجار سینمایی جهان ثبت کردند. این انفجار 7.5 ثانیه ای برابر با منفجر کردن 68.47 تن تی ان تی است. دراین انفجار از 8418 لیتر نفت سفید به همراه 33 کیلوگرم مواد منفجره دیگر استفاده شده است.

 

 

 

 


یک کریسمس ویژه


«بیل مورای »شوی ویژه ای را برای کریسمس تهیه  کرده است. «یک کریسمس ویژه» عنوان برنامه ای به کارگردانی سوفیا کاپولا و بازی بیل مورای است که برای پخش در کریسمس از شبکه نت فلیکس تولید شده و از چهارم دسامبر پخش می شود. این شو در واقع ادای دینی به یک جُنگ شبانه متنوع است.

 

 

 


مستندی شجاعانه و خشمناک


مستند جدید «مایکل مور» مستندساز منتقد آمریکا، با عنوان «تجاوز بعدی کجاست » جنجالی ترین فیلم او خواهد بود. رسانه های مختلف جهان مستند جدید مایکل مور را «شجاعانه»  و «خشمناک» تفسیر می کنند. مایکل مور معتقد است این فیلم  نشان می دهد تصویری که از آمریکا ساخته شده است با واقعیت فاصله بسیاری دارد.

 

 

 

 


همکاری باستاره های سینمای ترکیه


«بیلگه جیلان »کارگردان معروف ترک و دارنده جایزه نخل طلایی جشنواره کن به زودی فیلم برداری فیلم جدید خود با عنوان «جست وجو» را آغاز خواهد کرد.وی که تا به امروز از چهره های کمتر شناخته شده استفاده کرده تصمیم به همکاری با چند بازیگر معروف ترکیه ای و خارجی گرفته است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها