0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
پنج شنبه 21 آبان 1394  7:55 AM

تقبیح نامزد جمهوری خواه

«الخاندرو گونزالس ایناریتو» به شدت «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تقبیح کرد.وی که تلاش دارد به عنوان نامزد جمهوری خواهان به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا راه یابد، از حرف هایی که ترامپ علیه مکزیک زده است انتقاد کرد. وی ترامپ را بیگانه ستیز خواندو گفت: تفسیرهای او قابل قبول نیست.

 

 

 

 


قربانی جنایت یک کشیش

«اورلاندو بلوم» در یک فیلم در نقش قربانی یک کشیش فاسد ظاهر می شود. وی قرار است در «رومی ها» در نقش «مال کی» مردی میانسال ظاهر  شود که سعی دارد با وجود ناامنی فلج کننده ای که در نتیجه سوء استفاده از کودکان توسط کشیشی مورد اعتماد در زندگی اش ایجاد شده، شرایط را به دست گیرد.

 

 

 

 

 

 


مستند زندگی حرفه ای

21 سال زندگی حرفه ای «کوئنتین تارانتینو» در صنعت سینمای هالیوود با همکاری بازیگر برنده اسکار و همچنین فیلمی که در دست ساخت دارد  تبدیل به مستند می شود. این مستند که «21 سال :کوئنتین تارانتینو» نام دارد به کارگردانی «تارا وود» ساخته می شود. «وود» در واقع این فیلم را در ادامه فیلم «21 سال: ریچارد لینکلتر» می سازد.

 

 

 

 


قدم زدن برفرش قرمز

«کریستیانو رونالدو» بازیکن پرتغالی برای نمایش فیلم مستند «رونالدو» که پرتره ای از او است،  در لندن روی فرش قرمز رفت. وی در این مراسم با «الکس فرگوسن»سرمربی سابق تیم منچستر یونایتد همراه شده بود .این فیلم  مستندبه قسمت های حرفه ای زندگی رونالدو و همچنین لحظات احساساتی تر و شخصی بین او و پسرش می پردازد.

 

 

 

 


بازگشت دوباره به دبی

جکی چان در حالی دبی را ترک کرد که اعلام کرد به زودی برای فیلم برداری فیلم های دیگرش باز می گردد. وی بعد از فیلم برداری یک ماهه فیلم اکشن کمدی جدیدش با عنوان «کونگ فو یوگا» که قرار است سال آینده اکران شود، گفت ترجیح می دهد در آینده به جای آفریقای جنوبی، در دبی فیلمبرداری کند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها