0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
یک شنبه 17 آبان 1394  7:47 AM

حمایت از کودکان فقیر آفریقا
نمایش «مونولوگ های کودکان» به کارگردانی« دنی بویل » در حمایت از کودکان فقیر آفریقا بر صحنه تئاتر لندن اجرا شد. این نمایش شامل داستان  های واقعی از زندگی جوانانی است که تجربیات  شخصی خود را در قالب کلمات بیان کرده اند.در این اجرا بازیگرانی نظیر بندیکت کمبربچ، نیکول کیدمن  و جیمز مک آوی حضور داشتند.

 

 

 

 


گذراندن روز های پرکاری
کوین اسپیسی ستاره هالیوود روزهای پر کاری را پشت سر می گذارد.وی  در فیلم «کلوپ پسران میلیونر» بازی می کند و در حال مذاکره  نهایی برای بازی در فیلم«راننده عزیز» است.اسپیسی به زودی نیز با فیلم «الویس و نیکسون» روی پرده های نقره ای می آید. او در حال بازی در فصل چهارم «خانه پوشالی» است.

 

 

 

 

 

 

 


جست و جودر خلیج سکوت
فیلم «خلیج سکوت» با بازی «برایان کاکس» تابستان آینده در سه کشور جهان جلوی دوربین  می رود.  این فیلم داستان پدری است که  برای یافتن همسر و کودکانش سراسر اروپا را طی می کندولی متوجه می شود پسرش به طرز مشکوکی مرده است و از آن پس او دیگر نمی تواند به هیچ کس اعتماد کند.

 

 

 

 


درگیر پرونده کودک ربایی
«جیسون استاتهام» در فیلم جدید «کورت ویمر» در جست وجوی راه حلی برای یک پرونده کودک ربایی است. این فیلم که نقش اول آن را «استاتهام» به عهده دارد، داستان یک مهاجر ساکن کشور هنگ کنگ است که با یک مأمور زن عالی رتبه چینی، درصدد حل یک پرونده کودک ربایی در سطح بین المللی هستند.

 

 

 

 

 


شکست تجاری در گیشه
بردلی کوپر در فیلم «سوخته» در نقش یک آشپز ظاهر شده که قصد دارد اشتباه های گذشته اش را جبران کند. این فیلم با فروشی ۵ میلیون دلاری در ردیف پنجم جدول فروش قرار گرفت. کوپر با فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» یکی از پرفروش ترین فیلم های سال پیش باکس آفیس آمریکا را ارایه کرده بود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
parseman_110 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها