0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:نمای دور
دوشنبه 11 آبان 1394  8:41 AM

در فکر ساخت پنجمین ایندیانا جونز
«استیون اسپیلبرگ» در مراسم اعطای جایزه دستاورد سینمایی جوایز بریتانیا به «هریسون فورد»، ابراز امیدواری کرد بتواند پنجمین قسمت از مجموعه فیلم های «ایندیانا جونز» را نیز با همکاری این بازیگر راهی سینما کند.  وی در پیام تبریک خود به فورد گفت: نمی توانم منتظر همکاری مجدد با تو باشم ، اما امیدوارم این اتفاق بیفتد.

 

 

 

 

 

 


حمایت از مهاجران سوری
«بندیکت کامبربچ» بازیگر نقش شرلوک هولمز در سریال جدید تلویزیونی، از عملکرد غیرمسئولانه دولت در برابر بحران مهاجرت انتقاد کرد  و گفت: نمی شود تصور کرد چطور هر فرد از دولت می تواند شب راحت بخوابد. کامبربچ  در سخنانی ضمن بیزاری جستن از سیاستمداران از دولت خواست تا به مهاجران سوری کمک کند.

 

 

 

 

 

 


برنده بزرگ جشنواره توکیو
درام برزیلی «نیسه: قلب دیوانگی» ساخته «روبرتو برلینر» موفق شد جایزه اصلی بخش مسابقه بین الملل جشنواره بین المللی فیلم توکیو را به خانه ببرد. این فیلم داستان واقعی دکتر «نیسه دا سیلویرا» روان پزشک زنی را روایت می کند که در دهه ۱۹۴۰ اصلاحاتی در پزشکی برزیل ایجاد کرد و این حرفه را ارتقا داد.

 

 

 


آوردن هیتلر به تلویزیون
«دنی بویل» کارگردان فیلم های تحسین شده «میلیونر زاغه نشین» و «127 ساعت» قرار است سریال تلویزیونی 10 قسمتی «تله مارک» را با موضوع جنگ جهانی دوم و ساخت بمب اتم توسط هیتلر کارگردانی کند. داستان این پروژه درباره یک گروه خرابکار نروژی است که سال 1943 به تاسیسات آب سنگین نیروی نازی نفوذ می کنند.

 

 

 

 


رو نمایی ازجوکر
تصاویر جدیدی از مهم ترین فیلم ابرقهرمانی سال آینده هالیوود رونمایی شد. مجله امپایر در شماره جدید خود، جوکر جدید با بازی «جرد لتو »را روی جلد برد و تصاویر جدیدی از آن منتشر کرد.ساخته جدید «دیوید آیر» قرار است به سبک کارهای مارول با دنیای مشترک ساخته شود .

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
parseman_110 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها