0

💎🔸 نمای دور 🔸💎

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

💎🔸 نمای دور 🔸💎
یک شنبه 10 آبان 1394  8:16 AM

تمدیدسکوت
مارتین اسکورسیزی قرارداد کار با پارامونت را تا سال ۲۰۱۹ تمدید کرد.فیلم بعدی اسکورسیزی با عنوان «سکوت» با بازی اندرو گارفیلد و لیام نسون و با اقتباسی از رمان شوساکو ساخته می شود. اسکورسیزی پیش از این با این استودیو برای ساخت «گرگ وال استریت» همکاری کرده بود. «هوگو»، «شاتر آیلند»، «درخشش یک نور» و «خانه بی مدیر» و سریال درام برای تلویزیون پارامونت با عنوان «وینیل» برای سال ۲۰۱۶ دیگر پروژه هایی است که این کارگردان با پارامونت داشته است.

 

 

 


 لهستان نپذیرفت
دادگاهی در کراکوف لهستان درخواست آمریکا برای استرداد رومن پولانسکی به این کشور را رد کرد.داریوژ مازور قاضی دادگاه کراکوف، درخواست آمریکا برای استرداد پولانسکی را «بی اعتبار» خوانده است.مقامات قضایی آمریکا رومن پولانسکی را متهم می کنند که در سال ۱۹۷۷ در جریان یک مهمانی شبانه در ویلای جک نیکلسون، هنرپیشه نامی هالیوود، از دختری ۱۳ ساله به نام سامانتا گایمر سوءاستفاده کرده است.


 

 

 


رکورد در شبکه های اجتماعی
فیلم جدید جیمز باند با عنوان «اسپکتر» رکورددار توجه در شبکه های اجتماعی شد.در حالی که پخش تریلر جیمز باند پیش از این رکورد تماشا در شبکه های اجتماعی را شکسته بود و از «۵۰ طیف گری» هم جلوتر رفته بود، حالا حجم تحلیل ها و خبرها و نقدهایی که درباره این فیلم در شبکه های اجتماعی می شود از هر فیلم دیگری پیشی گرفته است.

 

 

 

 

 

 پویش حمایت از مهاجران
پویش فیلمسازان فرانسوی برای مهاجران سوری در چهار روز ۲۷ هزار امضا جمع کرد.دادخواستی که هفته گذشته توسط فیلمسازان فرانسوی به راه افتاده و از دولت فرانسه می خواهد کارهای بیشتری برای کمک به ساکنان جنگل کاله در شمال فرانسه انجام دهد، با نام ژان-لوک گدار و آرنو دپلشن در میان امضاکنندگان، دارد توجه بیشتری به خود جلب می کند.

 

 

 

 


سگ سگ را می خورد
پروژه سینمایی «سگ سگ را می خورد» مدتی است که در لس آنجلس کلید خورده و قرار است طی سال آینده میلادی نیز به نمایش درآید. قرار است «ویلم دافوئه» و «نیکولاس کیج» در کنار هم ایفای نقش کنند. «پل شریدر»، نویسنده بیشتر فیلم های «مارتین اسکورسیزی» این فیلم را کارگردانی می کند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
parseman_110 siryahya mostafamostafa rasekhoon_weblog
دسترسی سریع به انجمن ها