0

✳️ چهره ها و خبر ها ✳️

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:چهره ها و خبر ها
چهارشنبه 13 آبان 1394  8:20 AM

نقد بدون غرض

فرهاد اصلانی بیان کرد: منتقدان و روزنامه نگارانی که بدون عقده عمل می کنند، باعث ارتقای سینمای ایران می شوند و زمانی که از طرف آن ها تشویق می شویم احساس بسیار خوبی به ما دست می دهد چون با نقدی منصفانه و بدون غرض روبرو شده ایم. البته  برخی در   نقد رفاقت را دخالت می دهند  و اصل نقد انجام نمی شود.

 

 

 


حکایت قاچاقچیان چوب

آزیتا حاجیان بازی در«ماه بر فراز زیر آب»   فیلم جدید سیامک شایقی را به پایان رساند. این فیلم که نخستین نمایش خود را در جشنواره فجر امسال تجربه خواهد کرد داستان زندگی جنگلبان کارکشته  جنگل های مازندران را روایت می کند که توسط قاچاقچیان چوب به شدت مضروب و در بیمارستان بستری  شده است.

 

 

 

 


کلاه قرمزی و دوستان در سینما

ایرج طهماسب امسال قصد ندارد مجموعه  کلاه قرمزی را برای تلویزیون آماده کند. وی گفت: به دلیل کارگردانی فیلم «کلاه قرمزی و دوستان»، امکان ساخت مجموعه را نداشتم اما قول می دهم مردم در سینما شاهد فیلم خوبی برای کودکان باشند. وی اعلام جزئیات بیشتر درباره  فیلم «کلاه قرمزی و دوستان» را به بعد موکول کرد.

 

 

 

 

 


طبق عادت همیشگی

فیلم « طبق عادت همیشگی» به کارگردانی محمد حمزه ای و بازی ستاره اسکندری آماده نمایش شد.این فیلم داستان پسربچه ای به نام پرهام را روایت می کند که می خواهد یک روز را با مادر و مادر بزرگ خود بگذراند اما آنها هرکدام دغدغه ها و روزمرگی خاص خود را دارند.تمام لوکیشن های فیلم در تهران بوده است.

 

 

 

 


با هتلی ها در تماشاخانه

سام کبودوند معتقد است پیگیری برنامه های تلویزیونی برای شناخت بیشتر یک بازیگر درباره حرفه خود لازم است. وی که پس از سریال«گاهی به پشت سر نگاه کن» در تلویزیون حضور نداشته گفت: این روزها بازیگر نمایش «هتلی ها» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ هستم که در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
parseman_110 siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها