0

بررسی فنی نوکيا ۵۷۰۰: موسيقی همراه

 
sepideh
sepideh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 348
محل سکونت : لرستان

پاسخ به:بررسی فنی نوکيا ۵۷۰۰: موسيقی همراه
یک شنبه 5 دی 1389  6:59 PM

تماس و دفترچه تلفن :

گوشی های سيمبين علاوه بر اينکه کامپيوترهای جيبی هوشمند هستند در درجه اول از آنها بعنوان تلفن استفاده می شود . دفترچه تلفن گوشی های سری 60 سيمبين از بهترين دفترچه تلفن های موجود در بازار موبايل است . تمامی مخاطبين بصورت ليست نشان داده می شوند و اگر برای آنها عکس تعيين کرده باشيد در بالای گوشه چپ صفحه نمايش بصورت يک نمونه کوچک با اندازه بسيار کوچک قابل مشاهده است . در تماس های دريافتی نيز به همين صورت است .
   

برای جستجو می توانيد مستقيما از صفحه کليد تايپ کنيد و جستجو برای کل اسم صورت می گيرد ، حتی اگر اسم در بيش از يک زمينه ذخيره شده باشد . برای ويرايش کردن يک مخاطب فقط می توانيد زمينه های تعيين شده را تغيير بدهيد . برای اضافه کردن اطلاعات بيشتر بايد منوی Add Detail را انتخاب کنيد . در زمان اضافه کردن مخاطب جديد زمينه های " اصلی " در اختيار کاربر قرار می گيرد اما با ويژگی " Add Detail " محدوديت زمينه ها از بين می رود و می توان شماره تلفن های زيادی را اضافه کرد . گزينه ای برای چند بار اضافه کردن يک زمينه نيز فراهم شده است که به اين ترتيب برای مثال می توان شماره های سه تلفن را هر بار با يک موبايل ذخيره کرد .
   

تلفن دارای يک سری فرمان های صوتی است که آنها مستقل از بلندگو هستند و نيازی نيست که هر فرمان را به گوشی آموزش بدهيد . با نگهداشتن Softkey راست ، Recognizer فعال می شود و شما می توانيد يک نام از دفترچه تلفن را برای شماره گيری تلفظ کنيد . ويژگی ها و برنامه های مختلفی با فرمان صوتی اجرا می شوند و برای تشخيص آسان تر فرمان ها برای بلندگو می توان ليستی از قابليت های مختلف را به منو اضافه کرد زيرا تمام آنها بصورت پيش فرض اضافه نشده اند . ضبط صوت با استفاده از آيفون صدای شما را ضبط می کند و مدت زمان ضبط به حافظه موجود بستگی دارد . امکان ضبط روی کارت حافظه نيز فراهم شده است .
       

پيام :

منوی پيام ها مورد جديدی ندارد و به راحتی می توانيد پيام های MMS , SMS يا Email ايجاد کنيد . الگوهای آماده پيام در پوشه My Folder قرار دارند که در پيام ها اغلب از آنها استفاده می شود . فرهنگ لغت T9 به سريعتر نوشتن پيام ها کمک می کند .با استفاده از ارتباط EDGE و UMTS می توان Email ها را بطور سريع ارسال و دريافت نمود . شما می توانيد تلفن را تنظيم کنيد تا فقط تيترهای پيام های Email را دانلود کند يا اندازه آن در KB را محدود نماييد .
           

موسيقی و راديو :

امکان مشاهده عکس ها در گالری وجود دارد که در آن فايل ها به صورت يک ليست عمودی با نمونه های کوچک نشان داده می شوند . کليپ های ويدئويی در نرم افزار RealPlayer مشاهده می شوند که دارای گزينه نمايش تمام صفحه است . نرم افزار پخش موسيقی در اين گوشی مانند مدل N95 و ساير گوشی های سيمبين سری N نسخه 9.2 می باشد و ويژگی های پيشرفته ای دارد .
       

امکان فيلتر کردن موسيقی بر اساس خواننده ، آلبوم و نوع فراهم شده است . در صورت پيوست کردن جلد آلبوم به فايل ، در منوی NOW Playing ، جلد آلبوم ، اطلاعات تراک و عملکردهای کليد حرکتی نشان داده می شود که بصورت ميانبر عمل می کند . در اين گوشی چهار Equalizer ( کلاسيک ، جاز ، پاپ و راک ) وجود دارد و کاربر می تواند تعداد بيشتری را اضافه کند . گزينه های تنظيمات صوتی شامل توسعه استريو ، بالانس و بلندی صدا است . کيفيت صوتی گوشی بسيار عالی است .
   

زمانی که تلفن در حالت موسيقی قرار دارد دو بلندگو در طرف چپ آن قرار می گيرند که به ولوم بالاتر کمک می کند . برای گوش دادن به موسيقی با کيفيت بالاتر می توانيد هدفون استريو را وصل کنيد . برای استفاده از راديو نيز به آن نياز داريد زيرا بعنوان آنتن عمل می کند . امکان ذخيره کردن 50 ايستگاه راديويی با اسم وجود دارد . 5700 XpressMusic از قابليت بلوتوث استريو ( A2DP ) برخوردار است که با استفاده از يک هدست استريوی بلوتوث مانند BH – 501 يا BH – 601 نيز می توانيد به موسيقی گوش بدهيد .

ارزانترین فروشگاه اینترنتی:

www.arzaneshop.com

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها