0

مجلس برنامه‌ای برای افزایش بهای برق شهروندان ندارد

 
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

مجلس برنامه‌ای برای افزایش بهای برق شهروندان ندارد
جمعه 27 شهریور 1394  11:11 PM

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

مجلس برنامه‌ای برای افزایش بهای برق شهروندان ندارد

مجلس برنامه‌ای برای افزایش بهای برق شهروندان نداردنماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف آنچه در افکار عمومی توسط عده‌ای اعلام می‌شود، مجلس برنامه‌ای برای افزایش میزان بهای برق مصرفی شهروندان ندارد.

عبدالکریم جمیری ظهر امروز در نشست عمومی با مردم گناوه در مسجد امیرالمؤمنین( ع ) این شهر اظهار کرد: در نشست‌های مردمی و مراجعه‌کنندگان به دفترم شاهد نگرانی مردم از افزایش بهاء برق مصرفی آن‌ها هستم که نگران‌کننده است.

وی اضافه کرد: این در حالی است که مجلس برنامه‌ای برای افزایش بهاء برق مصرفی نداشته و مسئولان شرکت توزیع برق استان بوشهر نیز مدعی هستند که هیچ‌گونه افزایشی در قبوض اعلام‌ نشده است.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان شرکت توزیع برق استان بوشهر معتقدند که اشکال در قرائت کنتور، خرابی کنتور و غیبت مشترکین در هنگام حضور مأمور قرائت کنتور در دوره‌های بازخوانی قبلی سبب شده که با قرائت‌های جدید شاهد افزایش بهاء در بخشی از مشترکین باشیم که از این مسئولان خواسته‌ام وضعیت مردم را به‌خوبی درک کنند.

جمیری ادامه داد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به ادارات برق شهرستان‌ها یا نمایندگی‌های آن‌ها در دفاتر پیشخوان دولت ضمن بررسی وضعیت قبوض برق‌، در صورت صحت آن از مزایای تقسیط قبوض برخوردار شوند.

وی با اعلام اینکه یکی از مشکلات بیش از سه دهه شهر گناوه، نداشتن یک سیستم فاضلاب شهری پیشرفته است، گفت: باوجود پیگیری‌های مکرر و نشست‌های مختلف با وزیر نیرو و زیرمجموعه در شرکت‌های مادر تخصصی این وزارتخانه، به دلیل آنچه مشکلات اعتباری توسط مسئولان دولتی عنوان‌شده است این طرح مهم و ریشه‌ای اجرا نمی‌شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آخرین پیگیری‌ها و نشست‌هایی که با ریاست جمهوری، معاون اول و وزیر نیرو برای رفع مشکل اعتباری فاضلاب گناوه داشتم با این مانع برخورد کرده‌ام که دولت می‌گوید پول کافی برای اجرای طرح فاضلاب گناوه ندارد.

وی ادامه داد: هرچند متقاعد نشده‌ام اما با ابزارهای قانونی موجود در دست نماینده، در تلاش برای گرفتن حقوق مردم گناوه برای داشتن یک سیستم فاضلاب پیشرفته هستم.

منبع:پایکاه اطلاع رسانی جمیری

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها